Poznań: Tragiczne wydarzenia nad Wartą. Druga OFIARA pożaru

2021-04-08 11:28 bm
Poznań: Tragiczne wydarzenia nad Wartą. Druga OFIARA pożaru
Autor: pixabay.com Poznań: Tragiczne wydarzenia nad Wartą. Druga OFIARA pożaru

Tragiczny pożar w Poznaniu. Kilka dni temu na koczowisku, które znajduje się nad Wartą pojawił się ogień. Na miejscu znaleziono zwęglone zwłoki 49-letniej kobiety. Teraz dotarły do nas informacje o drugim zgonie. Są też wstępne ustalenia dotyczące tego zdarzenia.

Ogień na koczowisku, które znajduje się niedaleko mostu świętego Rocha pojawił się we wtorek (30 marca) po godz. 20:00. Strażacy dostali wezwanie, że płonie trawa i śmieci. Skutki zdarzenia okazały się jednak tragiczne. Na miejscu strażacy znaleźli zwęglone ciało 49-letniej kobiety. Ponadto jeden mężczyzna został poważnie poparzony.

Jak informuje Radio Poznań, w czwartek 50-latek zmarł w poznańskim szpitalu. Przyczyny tragedii wyjaśniają śledczy. Wiele na to wskazuje, że doszło do niego z powodu nieumiejętnego ogrzewania koczowiska.

Pożar zabudowań w Miłkowie w gminie Czaplinek
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE