Poznań: Znany raper POBIŁ kobietę do nieprzytomności? "Wydam oświadczenie"

2020-12-16 8:52 bm
Poznań: Pobił kobietę na Cytadeli, bo zwróciła mu uwagę?! Chwilowo straciłam przytomność
Autor: Krysian Kowalski FB Poznań: Znany raper POBIŁ kobietę w parku? Mężczyzna wydał ZASKAKUJĄCE oświadczenie

Co wydarzyło się na poznańskiej Cytadeli? Pewna kobieta wrzuciła do sieci informację o tym, że została pobita przez nieznajomego mężczyznę. Internauci szybko go znaleźli. To znany raper z Poznania, który ma nieco inną wersję zdarzeń.

Do przykrych wydarzeń na Cytadeli w Poznaniu doszło w niedzielę (13 grudnia) przed godz. 14:00. Kobieta, która była tam ze swoim szczeniakiem została pobita! Zaczęło się od tego, że na jej małego psa rzucił się o wiele większy, a ona próbowała ratować swojego zwierzaka. Chwilę później doszło do awantury z nieznajomym.

- Uderzył mnie z całej siły w twarz, upadłam na ziemię, chwilowo straciłam przytomność. Facet uciekł - napisała w mediach społecznościowych.

Kobieta zgłosiła sprawę na policję. O pomoc w znalezieniu sprawcy poprosiła też internautów, którzy oskarżenia rzucili na Dominika "Kaczora" Kaczmarka. To znany poznański raper i trener personalny.

- Grono damskich bokserów w polskim rapie: powiększa się. Gracz z numerem pierwszym, synu, pobił kobietę, która stanęła w obronie swojego szczeniaka - napisał portal "Beka z rapsów".

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce na swiecsie.se.pl.

"Gazeta Wyborcza" dotarła do rapera, który powiedział, że ma związek ze sprawą, ale wydarzenia opisane w internecie mijają się z prawdą.

- Wyjaśnienia na policji mam złożyć w środę. Po przesłuchaniu wydam oświadczenie. Jestem właśnie po rozmowie z prawnikami. Na razie nie będę komentować tej sprawy - przekazał "Kaczor".

Policjanci badają sprawę dwutorowo. Po pierwsze mundurowi czekają na ekspertyzę biegłych z zakładu medycyny sądowej, na podstawie której prokuratura podejmie decyzje o wszczęciu postępowania w sprawie uszkodzenia ciała. Po drugie policjanci sprawdzają czy mężczyzna zachował wszelkie ostrożności przy wyprowadzaniu psów.

To nie ja pobiłem kobiety
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE