Przejechał ciężarówką po 63-latku i tego nie zauważył?! Makabra w Szamotułach

2022-03-25 14:48
Przejechał ciężarówką po 63-latku i tego nie zauważył?! Makabra w Szamotułach
Autor: KPP Szamotuły Przejechał ciężarówką po 63-latku i tego nie zauważył?! Makabra w Szamotułach

Dramatyczne wydarzenia w Szamotułach (woj. wielkopolskie). Pod kołami samochodu ciężarowego zginął 63-letni pieszy. Policjanci wstępnie ustalili okoliczności tego zdarzenia. Aresztowany został 37-letni kierowca ciężarówki.

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek (25 marca) po godz. 9:00. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że samochód ciężarowy potrącił pieszego. - W chwili zgłoszenia, kierujący samochodem ciężarowym 37-latek znajdował się na ul. Dworcowej w Szamotułach. Tam osoby postronne zaalarmowały go, iż potrącił pieszego, czego kierujący ciężarowym mercedesem najprawdopodobniej nie zauważył - przekazała asp. Sandra Chuda, oficer prasowa KPP Szamotuły. Niestety w wyniku doznanych obrażeń 63-letni mieszkaniec Wronek zmarł na miejscu zdarzenia.

Czytaj też: Koszmarna śmierć 11-letniej Majeczki. Wracała z placu zabaw, gdy huknął w nią kierowca pod wpływem

Policjanci ustalili, że do potrącenia doszło na przejściu dla pieszych na Rynku w Szamotułach. Przesłuchano także świadków i zabezpieczono ciężarówkę. - W związku z podejrzeniem spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym, kierujący samochodem 37-latek został zatrzymany - dodała asp. Chuda.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Potrącił kobietę na przejściu w Kołobrzegu. Policja szuka świadków
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE