Przerażający wypadek! 19-latka nie żyje, jej chłopak jest w szpitalu. Był pijany?

2019-08-12 8:22 MT
Przerażający wypadek! 19-latka nie żyje, jej chłopak jest w szpitalu. Był pijany?
Autor: zdjęcie ilustracyjne; KWP Lublin

Dramatyczny wypadek drogowy w Pępowie w Wielkopolsce. 19-letnia pasażerka osobówki nie żyje. Jej chłopak trafił do szpitala.

Do tragedii doszło w nocy z soboty na niedzielę w Pępowie (pow. gostyński) w Wielkopolsce. Osobówka najpierw uderzyła w tył ciągnika, a później w przydrożne drzewo.

Samochód został poważnie zniszczony. 19-letnia pasażerka, mieszkanka gminy Pępowo, zginęła w wyniku odniesionych obrażeń – informuje portal Gostyn24.pl.

Za kierownicą auta siedział 21-letni chłopak dziewczyny. Trafił do szpitala z obrażeniami ciała. Nieoficjalne informacje, przekazywane przez lokalne media, wskazują na to, że mężczyzna mógł być pod wpływem alkoholu!

Dokładne przyczyny i przebieg wypadku ma wyjaśnić śledztwo prowadzone przez policję i prokuraturę. Na miejscu wypadku przez wiele godzin pracowali technicy i biegli.

Policja apeluje też o rozwagę i odpowiedzialność na drodze! W miniony weekend na drogach Wielkopolski doszło do kilku tragicznych wypadków. Czas przerwać tę czarną serię. Uważajcie na siebie!