Radolinek. 30-latek wcisnął gaz do dechy! Jechał ponad 100 km/h w terenie zabudowanym!

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Radolinek. 30-latek wcisnął gaz do dechy! Jechał ponad 100 km/h w terenie zabudowanym!

Radolinek. 30-latek wcisnął gaz do dechy! Jechał ponad 100 km/h w terenie zabudowanym!

2022-06-29 12:15

Policjanci wciąż apelują do kierowców o rozsądek i przypominają, że jedną z głównych przyczyn zdarzeń drogowych jest przekraczanie prędkości. Niestety nie do wszystkich to trafia. Tak było w przypadku 30-letniego kierowcy volkswagena. W Radolinku (pow. czarnkowsko-trzcianecki) przekroczył znacząco prędkość!

Do zdarzenia doszło w czwartek (24 czerwca) około godz. 21:55. Policjanci z drogówki zatrzymali 30-letniego kierowcę volkswagena, który przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h, pędził mając na liczniku 106 km/h! - Kierowca stracił prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące. Za rażące przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym funkcjonariusze zgodnie z nowym taryfikatorem ukarali go również mandatem w wysokości 1500 złotych oraz 10 punktami karnymi - przekazała Karolina Górzna-Kustra, oficer prasowa KPP Czarnków.

CZYTAJ: Gniezno. Szalony rajd 62-latka! Zniszczył kilka samochodów i przydrożne znaki

Policjanci wciąż apelują do kierowców o rozsądek i przypominają, że jedną z głównych przyczyn zdarzeń drogowych jest przekraczanie prędkości. - Osoby, które lekceważą obowiązujące limity, narażają siebie i innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia - mówi Górzna-Kustra.

Sonda
Czy popierasz podwyżkę mandatów za przekroczenie prędkości?
Pijany kierowca BMW pędził S7 z prędkością 169 km/h
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE