Samochód stanął w płomieniach. Policja szuka kierowcy [ZDJĘCIA]

2021-04-19 14:36

Niebezpieczne zdarzenia na drodze między miejscowościami Kwilcz, a Sieraków w powiecie międzychodzkim. Doszło tam do pożaru samochodu. Na miejscu okazało się, że kierowca zniknął. Poszukuje go policja.

Do zdarzenia doszło po godz. 3:00. Na drodze między miejscowościami Kwilcz, a Sieraków doszło do niebezpiecznego zdarzenia, o którym poinformowali policjanci z Międzychodu.

- Samochód osobowy z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i stanął w płomieniach. Auto spaliło się doszczętnie - przyznają mundurowi.

Czytaj: Czempiń: 10-latek był sam w płonącym domu. Nie stracił zimnej krwi [ZDJĘCIA]

Okazało się, że w pojeździe oraz w okolicy miejsca zdarzenia nie było żadnych osób.

Policjanci dokonali oględzin, na podstawie zebranego materiału ustalają jak doszło do zdarzenia. Mundurowi szukają uczestników zdarzenia którzy mogli jechać tym autem - dodają.

Jeśli ktoś był świadkiem zdarzenia to proszony jest o kontakt z policjantami pod numerami telefonu: 47 773 62 11 lub 112.

Pożar zabudowań w Miłkowie w gminie Czaplinek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE