Łukasz Ciastoń podbija internet. Kobiety oszalały na punkcie ginekologa z Poznania

i

Autor: Łukasz Ciastoń/INSTAGRAM, SHUTTERSTOCK Łukasz Ciastoń podbija internet. Kobiety oszalały na punkcie ginekologa z Poznania

Gwiazda ginekologii

Seksowny ginekolog z Poznania podbija internet. Kobiety już składają mu propozycje! Kim jest Łukasz Ciastoń?

2022-09-20 11:22

Łukasz Ciastoń to zdecydowanie najsłynniejszy ginekolog w Polsce w ostatnich dniach. Poznański lekarz zyskał ogromną popularność, głównie wśród internautek, za sprawą występu w programie telewizyjnym u boku Dody. Kim jest seksowny ginekolog z Poznania, na punkcie którego oszalały kobiety?

Czy występ u boku Dody w programie "12 kroków do miłości" może przynieść popularność? Przekonał się o tym Łukasz Ciastoń, który na randkę z popularną piosenkarką wybrał się w trzecim odcinku nowego programu Polsatu. I choć między nim, a główną bohaterką nie do końca zaiskrzyło, to z pewnością Łukasz został zauważony, w szczególności przez internautki.

Kim jest Łukasz Ciastoń? Gdzie przyjmuje ginekolog z Poznania?

Łukasz Ciastoń to ginekolog z Poznania. Na co dzień pracuje w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym przy ul. Polnej w Poznaniu, największej tego typu placówce w Polsce. Przyjmuje również w prywatnym gabinecie. Łukasz Ciastoń studiował na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu i tam też aktualnie pracuje jako asystent, gdzie dzieli się swoją wiedzą ze studentami. Do jego głównych zainteresowań zawodowych należy diagnostyka i leczenie nowotworów w obrębie jajnika, trzonu macicy i szyjki macicy - możemy przeczytać na jego profilu na ZnanyLekarz.pl. Prywatnie pasjonuje się motocyklami.

Zobaczcie zdjęcia Łukasza z Instagrama!

Udział ginekologa w programie wzbudził niemałą sensację w internecie. Na profilu Łukasza Ciastonia pojawiły się komentarze zachwyconych fanek. "Coś czuję, że zaraz Doktor będzie miał wysyp nowych pacjentek" - napisała jedna z nich. Inna złożyła już Łukaszowi propozycję: "Łukasz, jak nie wyszło Ci z Dodą, to zapraszam na kawę do stolicy".

Swojego oczarowania Łukaszem nie kryła również sama Doda. Piosenkarka w rozmowie z psychologiem Leszkiem Mellibrudą przyznała, że ginekolog z Poznania pociąga ją seksualnie. Myślicie, że gwiazda umówi się z przystojnym lekarzem ponownie?

Doda o swoich najbardziej zmarnowanych piosenkach. Mogły być wielkimi hitami!

Seks to zdrowie! Włącz podcast i dowiedz się, dlaczego.

Listen to "Seks to zdrowie!" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE