Sezon grzewczy w Poznaniu. Kiedy zaczną grzać kaloryfery? Na niektórych osiedlach są już ciepłe grzejniki!

2021-09-21 11:28
Sezon grzewczy w Poznaniu. Na niektórych osiedlach są ciepłe grzejniki
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Sezon grzewczy w Poznaniu. Na niektórych osiedlach są ciepłe grzejniki

Sezon grzewczy w Poznaniu. Za oknami jest już szaro i ponuro, a temperatury powietrza nas nie rozpieszczają. To znak, że za chwilę powinien rozpocząć się sezon grzewczy. Jak to wygląda w Poznaniu? Kiedy zaczną grzać kaloryfery? Na kilku osiedlach są już ciepłe!

Kiedy rusza sezon grzewczy 2021 w Poznaniu?

Sezon grzewczy z reguły rozpoczyna się na przełomie września i października. To właśnie wtedy pogoda staje się coraz gorsza, a w naszych mieszkaniach jest równie zimno, jak za oknem. Kiedy rozpocznie się sezon grzewczy w Poznaniu? Ostatnie dni nas nie rozpieszczały jeśli chodzi o pogodę. Termometry kilka razy wskazały już poniżej 10 stopni Celsjusza. Szczególne zimne poranki spowodowały, że największe spółdzielnie mieszkaniowe w Poznaniu rozpoczęły już sezon grzewczy. Ciepłe grzejniki są od kilku dni w blokach na terenie Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej na Piątkowie oraz Spółdzielni Mieszkaniowej Osiedle Młodych na Ratajach. - W związku z rozpoczęciem sezonu grzewczego 2021/2022, Kierownictwa Osiedli zwracają się z uprzejmą prośbą do mieszkańców o maksymalne otwarcie zaworów grzejnikowych i pozostawienie ich do momentu uruchomienia centralnego ogrzewania. W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z Administracją Osiedla - przekazali przedstawiciele Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej już kilka dni temu. Gdzie w Poznaniu sezon grzewczy już ruszył i kaloryfery grzeją? Czytaj w dalszej części artykułu.

Przeczytaj także: 23-latka utknęła pod… KALORYFEREM. Myślała, że ktoś ją goni! SZOKUJĄCE

Sezon grzewczy 2021 w Poznaniu. Tutaj już grzeją kaloryfery

We wtorek (21 września) sezon grzewczy ruszył także w blokach Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Winogrady. Kwestią czasu pozostaje uruchomienie instalacji centralnego ogrzewania na kolejnych poznańskich osiedlach. Jak wygląda u Was sytuacja? Możecie napisać na naszym Facebooku o tym, czy macie już ciepło w swoich domach.

Sonda
Jaka jest Twoja ulubiona pora roku?
Kwitnące wrzosy symbolem jesieni!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE