Skrzetuszewo: Nie żyje 3-letnia dziewczynka. Dziecko wyłowiono ze stawu

2021-05-14 22:47
Skrzetuszewo: Nie żyje 3-letnia dziewczynka. Dziecko wyłowiono ze stawu
Autor: pixabay.com, CC0 fot. Nika_Akin /Policja

Tragiczna śmierć dziecka nad stawem w miejscowości Skrzetuszewo w Wielkopolsce. Dziś (14.05.2021) po południu do stawu wpadła 3-letnia dziewczynka. Niestety, mimo reanimacji, dziecko zmarło. Rodzina została objęta pomocą psychologa. Co tam się wydarzyło?

Do zdarzenia doszło nieopodal domu. Jak podaje PAP, ze wstępnych ustaleń policji wynika, że dziewczynka w pewnym momencie oddaliła się i wpadła do znajdującego się w okolicy stawu (w miejscowości Skrzetuszew). Na miejsce przyjechało pogotowie, straż pożarna, do dyspozycji był również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, pomimo podjętej akcji reanimacyjnej nie udało się przywrócić czynności życiowych 3-latki. Jak podaje gnieźnieńska policja, wszystkie okoliczności wskazują na to, że był to nieszczęśliwy wypadek.

Rodzina została objęta pomocą psychologa.

Makabryczne odkrycie w Kamieniu Krajeńskim. Zwęglone zwłoki w aucie!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE