Dramatyczna akcja przed poznańskim sądem. 46-latek przestał oddychać [wideo]

Dramatyczna akcja przed poznańskim sądem. 46-latek przestał oddychać [wideo]
Autor: Wielkopolska Policja Dramatyczna akcja przed poznańskim sądem. 46-latek przestał oddychać [wideo]

Dramatyczne wydarzenia przed Sądem Rejonowym w Poznaniu. 46-letni mężczyzna nagle przewrócił się na chodnik i potrzebował pilnej pomocy medycznej. To mogło się skończyć tragicznie. Na pomoc ruszyli policjanci, którzy pełnili swoją służbę w sądzie. Wszystko nagrały kamery. Jak to się zakończyło?

Do dramatycznych wydarzeń doszło w piątek (7 maja). Sierż. Lucyna Jóźwiak sprawdzała budynek na kamerach monitoringu. Policjantka nagle zauważyła, że na chodniku, przed wejściem do sądu, leży mężczyzna, a wokół niego nerwowo chodzą inni ludzie. Od razu pobiegła na miejsca. Chwilę wcześniej sytuację zobaczył też zabezpieczający wejście do instytucji sierż. sztab. Arkadiusz Wendzonka. Razem podjęli czynności ratunkowe.

- Mężczyzna leżał na prawym boku i miał mocne drgawki. Przerażeni członkowie rodziny próbowali go ratować i od razu wezwali karetkę pogotowia. Według przekazanych przez nich informacji brat wcześniej nie chorował - relacjonuje Dominika Pupkowska-Bral z biura prasowego Wielkopolskiej Policji.

Z każdą chwilą stan 46-latka się pogarszał. Policjantka próbowała rozluźnić zaciśnięte mięśnie szczęki u poszkodowanego. Po dłuższej chwili udało się wyciągnąć jego język i mężczyzna nareszcie zaczął miarowo oddychać.

Po kilkunastu minutach na miejsce przyjechało pogotowie, które zabrało mężczyznę do szpitala. Wszystko widać na nagraniu zamieszczonym w tym artykule.

Dramatyczna akcja przed sądem w Poznaniu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE