Śmiertelny wypadek pod Piłą. Samochód uderzył w drzewo!

2021-10-18 7:47
Wypadek samochodowy
Autor: Pixabay Groźny wypadek w Kocku. Doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Podróżowało w nich w sumie 9 osób. 7 z nich trafiło do szpitala. Wśród nich jest troje dzieci.

Dramatyczny wypadek w powiecie pilskim. Na drodze między Dębnem, a Ferdynandowem samochód marki renault uderzył w przydrożne drzewo. Pasażer pojazdu zginął na miejscu, a kierowca jest w stanie ciężkim.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (17 października) w godzinach wieczornych. Służby otrzymały około godz. 21:00 informację, że na drodze pomiędzy Dębnem, a Ferdynandowem doszło do dramatycznego wypadku. Jak wstępnie ustalili policjanci, samochód osobowy marki renault z niewiadomych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. - Pasażer zginął na miejscu, a stan kierowcy określany jest jako ciężki - przekazał dyżurny strażaków. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

Paskudny wypadek pod Rawiczem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE