Sportowe BMW zderzyło się z ciężarówką! Paskudny wypadek na A2 [ZDJĘCIA]

Sportowe BMW zderzyło się z ciężarówką! Paskudny wypadek na A2
Autor: KP PSP Nowy Tomyśl/ kpt. Damian Żukrowski/ st. ogn. Tomasz Tomaszyk Sportowe BMW zderzyło się z ciężarówką! Paskudny wypadek na A2

Niebezpieczny wypadek na 125 kilometrze autostrady A2 w kierunku Śweicka. Doszło tam do zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym. Jedna osoba została poszkodowana.

Do wypadku doszło w poniedziałek (17 maja) przed godz. 11:00. Służby otrzymały zgłoszenie, że na 125 km autostrady A2 w kierunku świecka doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z naczepą oraz samochodu osobowego marki BMW.

- Po dojeździe pierwszych zastępów straży pożarnych na miejscu zdarzenia znajdowały się już służby autostradowe oraz zespół ratownictwa medycznego, który prowadził badanie poszkodowanego mężczyzny biorącego udział w zdarzeniu - relacjonuje kpt. Damian Żukrowski z KP PSP Nowy Tomyśl.

Na szczęście poszkodowany kierowca BMW nie wymagał hospitalizacji. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz usunęli pojazd na pas awaryjny.

Pirat w tirze na Podlasiu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE