Środa Wielkopolska: Narkotyki na drzewach jak bombki! Pomysłowy 40-latek

2021-03-05 19:39 mgorecki PAP
Środa Wielkopolska. Na jego drzewkach to nie byl śnieg! TO amfetamina
Autor: pixabay.com./zdjęcie poglądowe Środa Wielkopolska. Na jego drzewkach to nie byl śnieg! TO amfetamina

Mieszkaniec Środy Wielkopolskiej miał fantazję! Narkotyki ukrywał pomiędzy drzewami. Wśród jego tui kryminalni natrafili na amfetaminę, marihuanę, broń, czy specjalne akcesoria do porcjowania towaru.

Oficer prasowy średzkiej policji st. asp. Edyta Kwietniewska poinformowała w piątek (05.03), że funkcjonariusze przeszukali posesję 40-letniego mieszkańca Środy Wielkopolskiej, w związku z informacjami, że może mieć on związek z procederem narkotykowym.

Okazało się, że jego tuje były warte o wiele więcej, niż drzewa sąsiadów! Między gałęziami schowany był zapas narkotyków. Niestety - dla posiadacza - interweniujący kryminalni namierzyli "bombki".

- Owinięte w folię aluminiową kule amfetaminy mężczyzna ukrył w ogrodzie, między gałęziami tui. Podczas sprawdzania mieszkania, śledczy z grupy antynarkotykowej zabezpieczyli również marihuanę, akcesoria do porcjowania narkotyków, a także atrapę pistoletu – podała Kwietniewska.

Mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Za posiadanie znacznych ilości środków zabronionych grozi mu do 10 lat więzienia.

(PAP)

Szalony WYŚCIG na trasie S8. Kierowcy wyprzedzili... nawet radiowóz grupy SPEED
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE