Środa Wielkopolska: Zastrzeliła synka i siebie. Kim była policjantka?

2020-09-22 10:26 BM, MROK
Policjantka ZASTRZELIŁA 9-letniego synka i siebie?
Autor: FACEBOOK/ REPRODUKCJA CEZARY MAŁECKI / SUPER EXPRESS Policjantka ZASTRZELIŁA 9-letniego synka i siebie?

Nie milkną echa tragedii w lesie pod Środą Wielkopolską. Młoda policjantka zastrzeliła tam synka, a następnie siebie. Śledczy próbują ustalić, co skłoniło ją do tego dramatycznego kroku. Kim była policjantka, która zastrzeliła siebie i synka?

Dramat rozegrał się we wtorek (15 września) w lesie pod Środą Wielkopolską. Kobieta nie stawiła się rano w pracy. W związku z tym rozpoczęto poszukiwania, która zakończyły się tragicznie. W lesie znaleziono ciało kobiety oraz jej 9-letniego syna. Sekcja zwłok potwierdziła, że policjantka sama zrobiła krzywdę sobie i swojemu dziecku. Wzięła służbową broń, wymierzyła w skroń synka i w leśnym zagajniku oddała strzał do chłopca. Potem strzeliła sobie w usta.

Środa Wielkopolska: Zastrzeliła synka i siebie. Kim była policjantka?

Sylwia N. miała 30 lat. Od sześciu lat pracowała w policji. Swoją służbę pełniła na komisariacie w Swarzędzu. Dokładnie była funkcjonariuszką ogniwa patrolowego, a więc robiła wszystko. Jeździła na wypadki, miała patrole, kierowała wnioski o ukaranie do sądu. Dodatkowo wszyscy bardzo ją lubili.

- Policjantka miała bardzo dobrą opinię wśród przełożonych i kolegów - powiedziała tuż po tragedii Iwona Liszczyńska z biura prasowego Wielkopolskiej Policji.

Sylwia N. mieszkała w Sulęcinku. Tam wychowywała samotnie swojego synka. Ojciec 9-letniego Wiktora niedawno wyszedł z więzienia, ale mama i tata chłopca rozstali się na długo zanim mężczyzna trafił do zakładu karnego.

Czytaj też: Policjantka zastrzeliła siebie i synka. Słowa BABCI łamią serce

Historia rodziny policjantki jest tragiczna. W rodzinnej wiosce policjantki wszyscy mówią o tym, że kilka lat temu w tajemniczych okolicznościach samobójstwo popełnił jej brat. Mężczyzna zginął pod kołami pociągu. Kobieta bardzo przeżyła tamto wydarzenie.

Tak wygląda grób Barbary Winnickiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.