Stęszew: WBIŁA nóż w klatkę piersiową męża! Powiedziała, że... nie chciała zabić! Ukrainka usłyszała zarzuty!

2020-08-12 12:21 Maciej Brzeziński
Stęszew: WBIŁA nóż w klatkę piersiową męża! Powiedziała, że... nie chciała zabić!
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Stęszew: WBIŁA nóż w klatkę piersiową męża! Powiedziała, że... nie chciała zabić!

Kilka dni temu w Stęszewie koło Poznania doszło do zabójstwa. Domowa kłótnia zakończyła się dramatem. Śmierć poniósł 38-letni mężczyzna, a zarzuty usłyszała jego 31-letnia żona - obywatelka Ukrainy. Kobieta usłyszała zarzuty. Grozi jej dożywocie.

Do dramatycznych zdarzeń doszło w niedzielę (9 sierpnia) w jednym z domów przy ul. Reja w Stęszewie. W godzinach wieczornych doszło do kłótni rodzinnej, która skończyła się tragedią. 31-latka raniła nożem swojego męża. Niestety, mężczyzna nie przeżył.

We wtorek (11 sierpnia) kobieta została doprowadzona do prokuratury i usłyszała zarzuty.

- Prokurator przedstawił 31-letniej obywatelce Ukrainy Yanie C. zarzut dokonania zabójstwa 38-letniego obywatela Ukrainy. Wymieniona przyznała się do czynu i złożyła wyjaśnienia, oświadczając, że nie chciała zabić pokrzywdzonego - przekazał w rozmowie z "SE" prok. Łukasz Wawrzyniak, rzecznik Prokuraury Okręgowej w Poznaniu.

Prokuratura ustaliła szczegóły dotyczące tej zbrodni. Kobieta dokonała zabójstwa poprzez zadanie ciosu nożem w klatkę piersiową ofiary. To spowodowało u niego masywnego krwotoku, który doprowadził do śmierci.

- Prokurator skierował do wniosek o zastosowanie wobec podejrzanej tymczasowego aresztowania. Grozi jej nawet dożywocie - dodaje prok. Wawrzyniak.

Zabiła kochanka, bo się nad nią znęcał

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.