Swarzędz. Spacerował z piwem w ręku. Na zwrócenie uwagi zareagował agresją!

2022-05-26 13:01
Swarzędz. Spacerował z piwem środkiem jezdni. Na zwrócenie uwagi zareagował agresją!
Autor: Straż Miejska Swarzędz Swarzędz. Spacerował z piwem środkiem jezdni. Na zwrócenie uwagi zareagował agresją!

Pewien mężczyzna nic sobie nie robił z tego, że idzie środkiem jezdni w centrum Swarzędza (woj. wielkopolskie). W dodatku popijał piwo, a gdy uwagę zwrócili mu strażnicy miejscy to zrobił się bardzo agresywny.

Do zdarzenia doszło w środę (25 maja) przed południe. Strażnicy patrolowali centrum Swarzędza i zauważyli mężczyznę, który szedł z piwem w ręku środkiem jezdni ulicy Piaski. Ponadto nie reagował on na przejeżdżające samochody. - Strażnicy podjęli interwencję, która skończyła się jego zatrzymaniem, ponieważ znieważył funkcjonariuszy i groził, że zrobi im krzywdę - wyjaśniają strażnicy.

Teraz sprawą zajmują się policjanci ze Swarzędza. Znieważenie funkcjonariusza publicznego jest przestępstwem i grozi karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do dwóch lat.

Sonda
Czy czujesz się bezpieczniej, widząc w pobliżu policjanta bądź strażnika miejskiego?
Dziki na toruńskim Rubinkowie! Interweniowała straż miejska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE