Szamotuły: Znana katechetka Mariola K. zamordowana. Jej 20-letni syn Irek zatrzymany!

2021-09-30 10:30
Szamotuły: Znana katechetka Mariola K. zamordowana. Jej 20-letni syn Irek zatrzymany!
Autor: Mat. prywatne / Facebook Szamotuły: Znana katechetka Mariola K. zamordowana. Jej 20-letni syn Irek zatrzymany!

W Szamotułach (woj. wielkopolskie) doszło do potwornej zbrodni. Policjanci odkryli zwłoki znanej i lubianej katechetki, Marioli K., w jej mieszkaniu. Zatrzymany został 20-letni syn kobiety, Ireneusz, który na widok mundurowych zaczął uciekać! Mieszkańcy małej miejscowości są wstrząśnięci tym, co się stało.

Policjanci badają sprawę wstrząsającego zdarzenia z miejscowości Szamotuły w województwie wielkopolskim. Nie żyje znana i lubiana nauczycielka religii, Mariola K., której zwłoki znaleziono w mieszkaniu we wtorek, 28 września. Jak podaje "Gazeta Wyborcza", aresztowany został 20-letni syn kobiety Ireneusz, który na widok policjantów miał się dziwnie zachowywać, a potem uciekać, gdy funkcjonariusze chcieli go wylegitymować. Mężczyzna wbiegł do kamienicy, a potem do mieszkania, gdzie przebywał z matką. Wówczas funkcjonariusze znaleźli zwłoki pani Marioli. "Wyborcza" podaje, że więcej informacji policja ma podać dopiero w czwartek, 30 września. Na razie nie chciano komentować szerzej sprawy. Czy syn miał związek ze śmiercią kobiety? Szamotuły aż huczą od plotek. "Na razie nie wiadomo, co dokładnie wydarzyło się w mieszkaniu kobiety. Śledczy uważają jednak, że doszło do zabójstwa, a o czyn ten podejrzewają syna katechetki", ustalił nieoficjalnie "Fakt". Mieszkańcy są wstrząśnięci tym, co się stało.

Czytaj też: Szamotuły: Nie żyje znana katechetka. To było morderstwo? Kim była Mariola K.?

Sonda
Czy kary za znęcanie się nad bliskimi powinny być wyższe?
Pogrzeb biskupa Edwarda Janiaka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE