Tragiczny wypadek pod Wronkami! Tajemnicze okoliczności zdarzenia [ZDJĘCIA]

Paskudny wypadek w miejscowości Nowa Wieś koło Wronek. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego i ciężarowego. Niestety jedna osoba nie żyje. Tajemnicze są okoliczności tego zdarzenia. Dlaczego? Wyjaśniamy w artykule.

Do tragicznego wypadku w Nowej Wsi doszło we wtorek (6 kwietnia) około godz. 18:00. Strażacy otrzymalu zgłoszenie, że na drodze wojewódzkiej numer 184 doszło do zderzenia samochodu osobowego i pojazdu ciężarowego.

- Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali pojazd ciężarowy, który bokiem naczepy uderzył w samochód osobowy. Jedna osoba poszkodowana znajdowała się uwięziona wewnątrz pojazdu, natomiast kierujący samochodem ciężarowym znajdował się w pobliżu - relacjonuje mł. ogn. Łukasz Kawka z PSP w Szamotułach.

Strażacy wyciągnęli poszkodowanego z pojazdu, ale skutki okazały się tragiczne.

- Niestety, będący na miejscu zdarzenia ratownicy, ze względu na liczne obrażenia ciała odstąpili od udzielania pierwszej pomocy, a przybyły na miejsce prokurator stwierdził zgon mężczyzny - dodaje mł. ogn. Kawka.

Tajemnicze są okoliczności tego zdarzenia. Na miejscu pracowała policja oraz prokurator. Wstępnie ustalono, że do zdarzenia mogła przyczynić się rozlana na drodze substancja ropopochodna.

- Kilka minut przed wypadkiem strażacy odebrali zgłoszenie o rozlanej substancji na drodze w miejscowości Wronki na ulicy Nowowiejskiej w kierunku Bobulczyna. Do neutralizacji plamy oleju na drodze dyżurny SK zadysponował zastępy OSP Amica i OSP Bobulczyn oraz powiadomił zarządcę drogi, który na miejsce zdarzenia skierował dwie piaskarki - wyjaśnia mł. ogn. Kawka.

Wjechała na czerwonym. Wypadek na skrzyżowaniu ulicy Sikorskiego z Pstrowskiego
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE