Tragiczny wypadek w Buku! Dwie osoby NIE ŻYJĄ

2021-03-29 7:59 bm
LPR, zdjęcie poglądowe
Autor: SHUTTERSTOCK TOPR, GOPR

Dramatyczne wydarzenia w Buku (pow. poznański). Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Niestety, wypadek okazał się tragiczny w skutkach. Dwie osoby nie żyją! Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego makabrycznego wypadku na drodze wojewódzkiej numer 307.

Do makabrycznego zdarzenia w Buku doszło w niedzielę (28 marca) około godz. 17:00. Na ulicy Lipowej zderzyły się dwa pojazdy: ciężarowy i osobowy. Na miejsce wezwano m.in. helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Strażacy przekazali, że walka o życie dwóch osób podróżujących samochodem osobowym marki opel corsa trwała bardza długo. Niestety, nie udało się ich uratować. To 65-letnia kobieta i 68-letni mężczyzna.

Zobacz: Takim złomem wyjechał na ulice. "To jazda próbna" [ZDJĘCIA]

Pojazdem ciężarowym kierował 38-latek. Droga wojewódzka numer 307 była zablokowana przez kilka godzin. Policja pod nadzorem prokuratura wyjaśnia dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Śmiertelny wypadek w Rzgowie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE