Rodzina zginęła w potężnym pożarze. Śmierć dopadła ich we śnie. Makabryczne szczegóły

i

Autor: KPP Międzychód Rodzina zginęła w potężnym pożarze. Śmierć dopadła ich we śnie. Makabryczne szczegóły

Międzychód: Rodzina zginęła w potężnym pożarze. Śmierć dopadła ich we śnie. Makabryczne szczegóły

2021-02-09 9:35

Tragiczne zdarzenie w Międzychodzie. W jednym z budynków wielorodzinnych wybuchł pożar, w którym zginęła trzyosobowa rodzina. Małżeństwo emerytów i ich 47-letni syn zostali odnalezieni w swoich łóżkach. Znamy makabryczne szczegóły tej tragedii.

Aktualizacja, godz. 9:25

"Super Express" ustalił makabryczne szczegóły porannej tragedii. Największy dramat rozegrał się w mieszkaniu na piętrze. To tam, śmierć dopadła we śnie trzyosobową rodzinę. Małżeństwo emerytów i ich 47-letni syn zostali odnalezieni w swoich łóżkach. Z pożaru nawet nie ratowali się ucieczką, tak jak pozostali mieszkańcy wielorodzinnego domu.

- Wszyscy pozostali ewakuowali się z budynku samodzielnie. Jeszcze nie wiadomo, gdzie dokładnie wybuchł pożar, ale te trzy osoby poniosły śmierć najprawdopodobniej w wyniku zaczadzenia - powiedział Super Expressowi kom. Jan Wieczorek, naczelnik prewencji międzychodzkiej policji.

Na miejscu pracuje prokurator, który będzie starał się ustalić, dlaczego do pożaru w ogóle doszło. Powołany też zostanie biegły z zakresu pożarnictwa.

godz. 7:45

Strażacy kilka minut przed godziną 6:00 otrzymali zgłoszenie o pożarze w budynku wielorodzinnym przy ul. Strzeleckiej w Międzychodzie. Jego skutki okazały się fatalne.

- Dziewięć osób ewakuowało się przed przybyciem strażaków na miejsce. Niestety trzy osoby poniosły śmierć na miejscu - przekazał w rozmowie z "SE.pl" kpt. Marcin Piechocki z KP PSP w Międzychodzie.

Na ten moment na miejscu działa osiem zastępów straży pożarnej. Nie są znane przyczyny pojawienia się ognia. To wyjaśni śledztwo.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE