Ujście. Na widok policji zgasili światła w aucie. Tak wpadli!

2022-05-27 9:14
Ujście. Na widok policji zgasili światła w aucie. Tak wpadli!
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Ujście. Na widok policji zgasili światła w aucie. Tak wpadli!

24-letni mieszkaniec gminy Ujście został zatrzymany przez policję. Mężczyzna być może uniknąłby odpowiedzialności, gdyby nie jego zachowanie na widok mundurowych. Teraz musi liczyć się z tym, że na kilka lat trafi do więzienia. Co takiego przeskrobał?

Do zdarzenia doszło we wtorek (24 maja) w godzinach wieczornych. Po jednej z interwencji policjanci z Ujścia zauważyli stojący pojazd marki Ford, w którym siedziało dwóch mężczyzn. - Na widok przejeżdżającego radiowozu jeden z nich zgasił wewnętrzne światła, a drugi próbował coś schować - tłumaczy st. sierż. Wojciech Zeszot z pilskiej policji.

CZYTAJ: W trakcie pomocy medycznej wyciągnął broń! Sceny grozy w Poznaniu

To dało do myślenia policjantom, którzy postanowili wylegitymować osoby znajdujące się w aucie. - Już od pierwszych chwil legitymowania mundurowi zauważyli, że jeden z mężczyzn był bardzo pobudzony i nerwowy, a jego źrenice znacznie rozszerzone - mówi st. sierż. Zeszot. W związku z tym przeprowadzono szczegółową kontrolę, która wykazała, że 24-letni mieszkaniec gminy Ujście posiadał w kieszeni woreczek strunowy z zawartością ponad 10 gramów amfetaminy. - Mężczyzna został zatrzymany. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem - mówi policjant. 24-latkowi grozi do 3 lat więzienia.

Akcja CBŚP. Narkotyki w skrzyniach z pomidorami
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE