Wszystko się nagrało

Uprawiali seks na wieży widokowej w Świętnie koło Wolsztyna! Sprawa trafiła do sądu, a ten ukarał... urzędnika!

2023-02-08 16:14

Pikantne nagrania z wieży widokowej w Świętnie koło Wolsztyna odbiegło internet w błyskawicznym tempie! Widać na nich dwie zakochane po uszy pary, które niczego nieświadome baraszkowały pod czujnym okiem monitoringu. Sprawą od razu zajęła się prokuratura. Teraz zapadł wyrok w tej sprawie.

Baraszkowali na wieży widokowej. Wszystko się nagrało

Tym zdarzeniem żyło całe woj. wielkopolskie. Na początku sierpnia 2022 roku w internecie pojawiło się nagranie, a na którym widać dwie pary, baraszkujące na wieży widokowej w Świętnie koło Wolsztyna.

- Z ubolewaniem potwierdzam fakt, iż do Internetu wydostał się fragment zapisu z wewnętrznego monitoringu wizyjnego należącego do Urzędu Miejskiego w Wolsztynie. O powyższym fakcie poinformowałem organy ścigania - pisał w 2020 roku burmistrz Wojciech Lis.

Krótko po tym, urzędnik z działu informatycznego urzędu w Wolsztynie, który był odpowiedzialny za bezpieczeństwo danych osobowych, stracił pracę, gdyż wiele wskazywało na to, że to on upublicznił nagranie. Sprawą zajęła się także prokuratura.

Jak informuje epoznan.pl, po roku do sądu trafił akt oskarżenia w sprawie zachowania pracownika urzędu. To jemu postawiono zarzut nieuprawnionego przetwarzania danych osobowych. Mężczyzna nie przyznał się do winy i wyjaśnił, że udostępnił nagranie, by wykazać nieprawidłowości w funkcjonowaniu monitoringu. 

Jest wyrok w sprawie seks nagrań

Portal wolsztyn.naszemiasto.pl podaje, że pod koniec stycznia zapadł wyrok w tej słynnych nagrań. Mężczyznę uznano winnym i skazano go na 4 miesiące więzienia w zawieszeniu na rok. Wyrok nie jest prawomocny. Parom, które na wieży uprawiały seks groził m.in. areszt lub kara grzywny. Ostatecznie nic im nie zrobiono.

Sonda
Czy kochankowie z nagrań również powinni zostać ukarani?
Seks na wieży widokowej w Świętnie.
Nasi Partnerzy polecają