Września: 43-latka zatrzymywała pojazdy i robiła PASKUDNE rzeczy. Nie miała wstydu!

2021-01-07 14:25
Września: 43-latka zatrzymywała pojazdy i robiła PASKUDNE rzeczy. Nie miała wstydu!
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Września: 43-latka zatrzymywała pojazdy i robiła PASKUDNE rzeczy. Nie miała wstydu!

Seria dziwnych zdarzeń we Wrześni. 43-latka zatrzymywała pojazdy, a następnie robiła paskudne rzeczy. Kobieta została zatrzymana przez policję. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

W sobotę (2 stycznia) policja oraz Straż Miejska z Wrześni otrzymali zgłoszenie, że na ul. Harcerskiej kobieta zatrzymuje przejeżdżające pojazdy.

- Wspólny patrol potwierdził zgłoszenie z małą modyfikacją w postaci dość agresywnej kobiety, która dokonała uszkodzenia pojazdów poprzez uderzania, kopanie oraz skakanie po karoserii - informują policjanci z Wrześni.

43-letnia obywatelka Ukrainy zniszczyła dwa samochody, a ich właściciele oszacowali swoje straty, które łącznie wyniosły blisko dwa tysiące złotych.Podczas aresztowania okazało się, że kobieta miała w organizmie ponad dwa promile alkoholu.

- 43-latce zostały postawione dwa zarzuty uszkodzenia mienia. Po ich wysłuchaniu oraz zapoznaniu się z nimi kobieta się do nich przyznała. Według obowiązujących przepisów obywatelce Ukrainy grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności - dodają policjanci.

Augustów. Mężczyzna podejrzany o zaatakowanie kobiety spacerującej z dzieckiem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE