Wyjechał do pracy w Niemczech i zaginął. Prosił mieszkańców o pomoc w powrocie do Polski [AKTUALIZACJA]

i

Autor: policja.gov.pl Wyjechał do pracy w Niemczech i zaginął. "Prosił mieszkańców o pomoc w powrocie do Polski" [AKTUALIZACJA]

Wyjechał do pracy w Niemczech i zaginął. "Prosił mieszkańców o pomoc w powrocie do Polski" [AKTUALIZACJA]

2022-07-01 9:56

Zaginął Karol Z. To 38-letni mieszkaniec gminy Śmigiel w województwie wielkopolskim, który wyjechał do pracy w Niemczech. Tam ślad po nim zaginął. Ostatni raz był widziany pod jednym z marketów. Policja poinformowała o zakończeniu poszukiwań.

Aktualizacja, 1 lipca, godz. 9:50

Policjanci poinformowali o zakończeniu poszukiwań. Mężczyzna został odnaleziony.

29 czerwca, godz. 6:30

Karol Z.to mieszkaniec gminy Śmigiel. Mężczyzna w dniu 21 czerwca 2022 roku wyjechał z miejsca zamieszkania do Berlina gdzie miał podjąć pracę. - Poruszał się pojazdem marki Opel Vivaro o nr rej. PKS 28916 koloru czarnego. Ostatni kontakt telefoniczny rodziny z zaginionym był 22 czerwca między godziną 14:00 a 15:00 - relacjonują policjanci z KPP Kościan. Od tamtej pory 38-latek nie nawiązał kontaktu z rodziną oraz nie powrócił do miejsca zamieszkania. - Ostatni raz widziany 24 czerwca w Berlinie w rejonie jednego z marketów Netto gdzie prosił mieszkańców o pomoc w powrocie do Polski - dodają policjanci.

W związku z tym policjanci z Polski wystąpili do strony niemieckiej o pomoc prawną w ustaleniu okoliczności oraz miejsca pobytu zaginionego.

Rysopis zaginionego:

  • Wzrost 180 cm,
  • wiek z wyglądu około 40 lat,
  • szczupłej budowy ciała,
  • włosy ciemny blond, proste,
  • w lewym uchu kolczyk.

Zaginionego ostatni raz widziano, gdy był ubrany w koszulkę z krótkim rękawem koloru niebieskiego, krótkie spodeki długości do kolan koloru szaro-kremowego oraz buty koloru jasnego typu adidas.

- Wszelkie informacje dotyczące zaginionego i jego obecnego miejsca pobytu prosimy kierować do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kościanie tel. 47 77 26 211 lub pod numerem alarmowym 112 - proszą mundurowi.

Poszukiwania ciała zaginionego Fabiana Zydora
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE