Za udawanie kobiet idzie za kratki! Hoss usłyszał kolejny wyrok

2021-02-25 13:42 mrok AS.

Arkadiusz Ł., boss wnuczkowej mafii, który niejednego emeryta w Europie oszukał - usłyszał w Sądzie Okręgowym w Poznaniu kolejny wyrok. Hoss jest winny i za kratki ma trafić na kolejne 6 lat i 6 miesięcy, ale co najważniejsze okradzionym emerytom musi oddać… ponad 2 miliony złotych! Na nic zdała się linia obrony, że przecież podsłuchy telefoniczne, na podstawie których sformułowano akt oskarżenia - były zdobyte nielegalnie, bo bez zgody polskiego sądu.

Hoss to nigdy nie był grzeczny harcerz, który pomagał emerytom wnosić zakupy do domów! Został okrzyknięty twórcą metody okradania seniorów „na wnuczka”. W książkach telefonicznych wyszukiwał starodawne imiona, dzwonił do swoich ofiar i podawał się za rodzinę, mówiąc, że potrzebuje pieniędzy. Historie zawsze budziły współczucie. Ufni, często niedosłyszący emeryci, oddawali Hossowi oszczędności życia, a gdy nie mieli gotówki, Hoss brał nawet biżuterię.

Prokuratura Okręgowa w Warszawie ustaliła, że Arkadiusz Ł. podawał się nie tylko za Johna, Rainera, Franza, ale także, zmieniając głos, za kobiety - Ingę czy Traudel. Za oszukiwanie emerytów Hoss został już skazany na 6 lat więzienia. Właśnie zapadł drugi wyrok za podobne przestępstwa. Tym razem Arkadiusz Ł. Usłyszał wyrok 6 lat i 6 miesięcy. Prokuratura zarzuciła mu szereg oszustw i prób oszustwa dokonanych od maja 2013 r. do kwietnia 2014 r.  i to w świetnie zorganizowanej grupie przestępczej. Katarzyna Obst w pustym uzasadnieniu wyroku nie miała żadnych wątpliwości, co do winy Hossa. - Dowody były jasne i kategoryczne - mówiła.

CZYTAJ: "Hoss" kpi sobie z koronawirusa! Tak się bawi mafia [WIDEO]

Hoss przez cały proces udawał niewiniątko. - Nie przyznaję się do niczego  - mówił bez najmniejszej skruchy Arkadiusz Ł. na sali rozpraw, który nie chciał być nawet na sali w trakcie ogłaszania wyroku. Hoss odsiaduje już bowiem karę w więzieniu za podobne oszustwa. Co najważniejsze jednak - sąd nakazał Hossowi oddanie oszukanym emerytom skradzionych oszczędności. To ponad 2 miliony złotych! Wyrok nie jest prawomocny i obrońca Hossa już zapowiedział złożenie apelacji. Tymczasem Arkadiusz Ł. Już niedługo będzie mógł się ubiegać o przedterminowe zwolnienie z więzienia.

Zatrzymanie Bossa Wnuczkowej Mafii
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE