Grójec. Dźgnął 33-latka i uciekł! Gdy zjawili się pod jego mieszkaniem, wyjął DŁUGI NÓŻ

2021-04-06 22:04 Michał Michalak
Grójec. Dźgnął 33-latka i uciekł! Gdy zjawili się pod jego mieszkaniem, wyjął DŁUGI NÓŻ
Autor: tookapic/cc0/Pixabay.com 32-letni mężczyzna dźgnął w jednym z mieszkań na terenie Grójca 33-latka i uciekł do swojego mieszkania, gdzie zatrzymali go policjanci

Zarzut usiłowania zabójstwa dla 32-latka z Grójca. Dopiero dziś tamtejsza policja poinformował, że jeszcze przed świętami dźgnął on 33-letniego mężczyznę, który w poważnym stanie trafił do szpitala, i uciekł z miejsca zdarzenia. Zaalarmowani o ataku policjanci zjawili się wkrótce pod mieszkaniem napastnika, ale ten nie miał zamiaru zastosować się do poleceń mundurowych, tylko sięgnął po długi nóż.

Grójec. Dźgnął 33-latka i uciekł! Gdy zjawili się pod jego mieszkaniem, wyjął DŁUGI NÓŻ

32-letni mężczyzna dźgnął w jednym z mieszkań na terenie Grójca 33-latka i uciekł. Zgłoszenie o próbie usiłowania zabójstwa wpłynęło do tamtejszej policji w środę 31 marca. Poszkodowany trafił w poważnym stanie do szpitala, natomiast świadkowie ataku zeznali, że sprawca pobiegł do swojego domu.

- W mieszkaniu funkcjonariusze zobaczyli mężczyznę trzymającego długi nóż. Mężczyzna nie reagował na polecenia policjantów i w pewnym momencie ruszył w kierunku jednego z nich, próbując go ugodzić. Dzięki szybkiej i sprawnej rekcji funkcjonariuszy mężczyzna został obezwładniony - informuje policja w Grójcu.

Czytaj też: Grójec. Zawstydziłaby niejednego mężczyznę! Pracownica komendy policji wyciska dwa razy więcej, niż waży

32-latek z Grójca, który dźgnął innego mężczyznę i uciekł, trafił do policyjnej izby zatrzymań, gdzie usłyszał zarzuty dotyczące usiłowania zabójstwa 33-latka i czynnej napaści na funkcjonariusza publicznego z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Sąd w Grójcu na wniosek tamtejszej prokuratury zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Grozi mu nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Czytaj też: Półbatman z Łaskarzewa! Sam łapał złodziei i przekazywał ich policji, ale przy okazji na tym zarabiał

Drobin. Wyszedł z domu, by się przejechać. Po 15 minutach zawyły syreny. Jest nieprzytomny do dziś [ZDJĘCIA]

Pogrzeb zamordowanego 10 latka w Kozłowie
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE