Grójec. Twierdził, że nic się nie dzieje. W domu obok jego pracownik wykrwawiał się z podciętym gardłem!

2021-04-19 12:23
Grójec. Twierdził, że nic się nie dzieje. W domu obok jego pracownik wykrwawiał się z podciętym gardłem!
Autor: StockSnap/cc0/Pixabay.com Policjanci z Grójca interweniowali na posesji na terenie tamtejszego powiatu, której właściciel nie wiedział nawet, jaka tragedia rozgrywa się na należącym do niego terenie. Do komendy powiatowej policji zadzwonił jego pracownik, który podciął sobie gardło, chcąc popełnić samobójstwo

Policjanci z Grójca interweniowali na posesji na terenie tamtejszego powiatu, której właściciel nie wiedział nawet, jaka tragedia rozgrywa się na należącym do niego terenie. Do komendy powiatowej policji zadzwonił 31-letni mężczyzna, który podciął sobie gardło, chcąc popełnić samobójstwo. Gdy policjanci z Grójca dotarli pod wskazane miejsce, właściciel posesji powiedział im, że w jego domu nic się nie dzieje. W tym czasie jego pracownik wykrwawiał się na śmierć.

Grójec. Twierdził, że nic się nie dzieje. W domu obok jego pracownik wykrwawiał się z podciętym gardłem!

Policjanci z Grójca w ostatniej chwili zapobiegli wielkiej tragedii. W czwartek 15 kwietnia przed godz. 23 do tamtejszej komendy zadzwonił 31-letni mężczyzna, który powiedział, że podciął sobie gardło, chcąc popełnić samobójstwo. Funkcjonariusze dotarli pod wskazany adres, tj. na prywatną posesję pod Grójcem, ale jej właściciel powiedział mundurowym, że w jego domu nic się nie dzieje. Okazało się, że jego pracownik właśnie wykrwawia się na śmierć, ale w sąsiednim budynku.

- W mieszkaniu mundurowi znaleźli zakrwawionego mężczyznę. St. post. Arkadiusz Michalski i post. Adrian Podyma od razu przystąpili do działania. Policjanci natychmiast udzielili mu pierwszej pomocy, m.in. tamując krwawienie. Używając osobistych opatrunków i ręczników, zatamowali gwałtowną utratę krwi. Policjanci monitorowali funkcje życiowe mężczyzny, aż do przyjazdu załogi karetki pogotowia. Po kilku minutach na miejscu pojawili się medycy. Ranny 31-letni obywatel Ukrainy został zabrany do szpitala - informuje policja w Grójcu.

Życiu 31-latka, który podciął sobie gardło, nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Czytaj też: Grójec. Druga próba zabójstwa w ciągu dwóch tygodni! 37-latek SKATOWANY ŁOMEM

Czytaj też: Łaskarzew. Zmyślił historię, by otrzymać pomoc szybciej od innych! NIKCZEMNE zachowanie 30-latka

Czytaj też: Grójec. Zawstydziłaby niejednego mężczyznę! Pracownica komendy policji wyciska dwa razy więcej, niż waży

Na posesji pod Płońskiem miał 300 aut! Teraz ma na karku policję, KAS i WIOŚ [ZDJĘCIA]

Zastrzelony przez policję
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE