Grójec. Druga próba zabójstwa w ciągu dwóch tygodni! 37-latek SKATOWANY ŁOMEM

2021-04-19 13:26 Michał Michalak
Grójec. Druga próba zabójstwa w ciągu dwóch tygodni! 37-latek SKATOWANY ŁOMEM
Autor: Republica/cc0/Pixabay.com Druga próba zabójstwa w Grójcu w ciągu dwóch tygodni. Po tym jak 31 marca jednego z mieszkańców miasta dźgnięto nożem, tym razem 37-letni mężczyzna został skatowany łomem

Druga próba zabójstwa w Grójcu w ciągu dwóch tygodni. Po tym jak 31 marca jednego z mieszkańców miasta dźgnięto nożem, tym razem 37-letni mężczyzna został skatowany łomem. Napastnikiem był jego znajomy, 47-latek, który zaatakował go, bijąc po całym ciele. Ofiara straciła przytomność i z ciężkimi obrażeniami ciała trafiła do szpitala w Grójcu. Agresorowi postawiono zarzut zabójstwa.

Grójec. Druga próba zabójstwa w ciągu dwóch tygodni! 37-latek SKATOWANY ŁOMEM

Druga próba zabójstwa w Grójcu w ciągu dwóch tygodni. Najpierw 31 marca 33-letni mieszkaniec miasta został dźgnięty nożem przez o rok młodszego mężczyznę - pisaliśmy o tym TUTAJ. Teraz tamtejsza policja poinformowała o zatrzymaniu 47-latka, który skatował łomem swojego znajomego. Do brutalnego ataku doszło 12 kwietnia, a w wyniku bicia po całym ciele ofiara straciła przytomność i trafiła w ciężkim stanie do szpitala w Grójcu. Tamtejsza prokuratura postawiła napastnikowi zarzut popełnienia zbrodni polegającej na usiłowaniu pozbawienia życia i spowodowaniu obrażeń ciała.

- (...) na wniosek prokuratury o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy sąd aresztował mężczyznę. Usiłowanie zabójstwa jest przestępstwem zagrożonym karą nie krótszą od 8 lat, 25 lat albo karą dożywotniego więzienia - informuje policja w Grójcu.

Jak dodają mundurowi, przyczyny, z powodu których doszło do drugiej próby zabójstwa w Grójcu w ciągu dwóch tygodni, nie są na razie znane.

Czytaj też: Grójec. Twierdził, że nic się nie dzieje. W domu obok jego pracownik wykrwawiał się z podciętym gardłem!

Czytaj też: Łaskarzew. Zmyślił historię, by otrzymać pomoc szybciej od innych! NIKCZEMNE zachowanie 30-latka

Czytaj też: Grójec. Zawstydziłaby niejednego mężczyznę! Pracownica komendy policji wyciska dwa razy więcej, niż waży

Na posesji pod Płońskiem miał 300 aut! Teraz ma na karku policję, KAS i WIOŚ [ZDJĘCIA]

Pobił kobietę w sklepie, bo zwróciła mu uwagę, że nie ma maseczki
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE