Jedlińsk. Szczeniaki uwięzione pod ziemią! Mundurowi zaczęli kopać [ZDJĘCIA]

2021-06-07 15:06 Michał Michalak
Jedlińsk. Szczeniaki uwięzione pod ziemią! Mundurowi zaczęli kopać [ZDJĘCIA]
Autor: KMP w Radomiu Dwa szczeniaki uwięzione pod ziemią w Jedlińsku pod Radomiem. Na ratunek pieskom pospieszyli funkcjonariusze Komisariatu Policji w Jedlińsku i druhowie z tamtejszej ochotniczej straży pożarnej. Okazało się, że szczeniaki znajdują się w lesie w lisiej norze, którą trzeba była rozkopać. Psiaki udało się uratować, po czym zostały przekazane właścicielowi schroniska w Mąkosach Starych. Czy ktoś mógł je tam celowo wrzucić?

Dwa szczeniaki uwięzione pod ziemią w Jedlińsku pod Radomiem. Na ratunek pieskom pospieszyli funkcjonariusze Komisariatu Policji w Jedlińsku i druhowie z tamtejszej ochotniczej straży pożarnej. Okazało się, że szczeniaki znajdują się w lesie w lisiej norze, którą trzeba była rozkopać. Psiaki udało się uratować, po czym zostały przekazane właścicielowi schroniska w Mąkosach Starych. Czy ktoś mógł je tam celowo wrzucić?

Jedlińsk. Szczeniaki uwięzione pod ziemią! Mundurowi zaczęli kopać

Dwa szczeniaki uwięzione pod ziemią w Jedlińsku pod Radomiem. Informacja o tym, że nie mogą się stamtąd wydostać same, wpłynęła do służb ratowniczych w miniony czwartek 3 czerwca. Na ratunek pieskom pospieszyli funkcjonariusze Komisariatu Policji w Jedlińsku i druhowie z tamtejszej ochotniczej straży pożarnej.

- Rozkopali część lisiej nory i wydostali dwa szczeniaki uwięzione pod ziemią. Uratowane zwierzaki zostały przekazane pod opiekę właścicielowi schroniska dla zwierząt w Mąkosach Starych - informuje policja w Radomiu.

Czy to możliwe, że szczeniaki zostały uwięzione pod ziemią celowo? Jak informują mundurowi z Radomia, nie ma takich podejrzeń i pieski mogły się tam po prostu znaleźć w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Czytaj też: Mazowieckie: Ciężarówka, bus i auto zderzyły się na drodze. Makabryczny finał wypadku

Czytaj też: Radom. Klęczała na trawniku ze złamaną ręką i nogą! "Inni przechodnie nie reagowali". Szokujący obrazek na Sowińskiego!

Czytaj też: Radom. Założył 10-kilogramową kamizelkę i ruszył! "Kwadrat" upamiętnił zabitego żołnierza. Powstał o nim znany film

Jedlińsk. Szczeniaki uwięzione pod ziemią! Mundurowi zaczęli kopać [ZDJĘCIA]

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE