Radom. Miała więcej promili niż jej synek lat! W takim stanie szła z nim przez miasto

2021-05-15 23:03 Michał Michalak
Radom. Miała więcej promili niż jej synek lat! W takim stanie szła z nim przez miasto
Autor: rebcenter-moscow/cc0/Pixabay.com Policjanci z Radomia zatrzymali mieszkankę miasta, która prowadziła wózek z 2-letnim synkiem. 44-latka poruszała się chwiejnym krokiem i miała problemy z utrzymaniem równowagi. Nietrudno się było domyślać, że kobieta jest pijana

Policjanci z Radomia zatrzymali mieszkankę miasta, która prowadziła wózek z 2-letnim synkiem. 44-latka poruszała się chwiejnym krokiem i miała problemy z utrzymaniem równowagi. Nietrudno się było domyślać, że kobieta jest pijana, co zresztą potwierdziło badanie alkomatem - w jej organizmie było ponad 3 promile alkoholu. 2-latiem zaopiekował się ojciec chłopca, natomiast mieszkanka Radomia trafiła do policyjnej celi. Grozi jej nawet kilkuletnie więzienie.

Radom. Miała więcej promili niż jej synek lat! W takim stanie szła z nim przez miasto

Mieszkanka Radomia została zatrzymana przez policję, gdy prowadziła wózek ze swoim 2-letnim synkiem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że kobieta szła chwiejnym krokiem i miała problemy z utrzymaniem równowagi. Okazało się, że 44-latka po przebadaniu alkomatem miała ponad 3 promile alkoholu we krwi. Mieszkanka Radomia została zabrana do policyjnej celi, a jej 2-letni synek trafił pod opiekę ojca.

- Po wytrzeźwieniu kobieta została doprowadzona do prokuratury, gdzie usłyszała zarzut. Za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo matce może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności - informuje policja w Radomiu.

Czytaj też: Burmistrz Żelechowa jechał pijany samochodem? Potężna awantura! "Odpi***ol się!' [WIDEO]

Czytaj też: Radom: Marysia po porodzie wróciła do domu bez mamy. Gabrysia zmarła w wieku 29 lat

Mazowieckie. Nie żyje prezes znanej firmy. Przeżył makabryczny wypadek, ale później wydarzyło się to [ZDJĘCIA]

Dramatyczna akcja przed sądem w Poznaniu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE