Burmistrz Żelechowa jechał pijany samochodem? Potężna awantura! "Odpi***ol się!' [WIDEO]

2021-05-11 17:24 Rafał Strzelec
Burmistrz Żelechowa jechał po pijaku? Jest oświadczenie!
Autor: pixabay.com/Nasz Garwolin/ youtube.com Burmistrz Żelechowa jechał po pijaku? Jest oświadczenie!

Burmistrz Żelechowa Łukasz Bogusz jechał pijany samochodem? Tak wynika z nagrania zamieszczonego na lokalnym portalu Wirtualny Garwolin. Widać na nim, jak lokalny polityk próbuje odpalić swój pojazd stojąc na środku drogi. Po chwili dopadło do niego dwóch mężczyzn, którzy zabrali mu kluczyki. - Odpier***l się - przyczyny wściekły Bogusz. - Panie burmistrzu, proszę o spokój. Niech pan zaparkuje. Odwiozę pana do domu - mówi jeden z mężczyzn. Doszło do awantury. Burmistrz wyraził ubolewanie z powodu zaistniałej sytuacji.

Burmistrz Żelechowa (pow. garwoliński) został zatrzymany obywatelsko przez dwóch młodych mężczyzn przed kilkoma dniami, gdy wedle lokalnych mediów opijał nowy wóz strażacki dla miejscowego OSP. Łukasz Bogusz miał następnie wsiąść do swojego auta i odpalić silnik. Wtedy doszło do czegoś nieoczekiwanego. Jeden ze świadków zdarzenia podbiegł do auta i nakazał burmistrzowi wyłączenie silnika. Zaproponował jednocześnie podwózkę do domu. Po chwili do samochodu wszedł drugi mężczyzna. Zabrał kluczyki. Doszło do szarpaniny z Boguszem. - Odpier**ol się! - powiedział poirytowany włodarz Żelechowa. - - Panie burmistrzu, proszę o spokój. Niech pan zaparkuje. Odwiozę pana do domu - nawoływał drugi z mężczyzn. Awantura przeniosła się poza auto. Bogusz wyszedł na zewnątrz. Chciał odzyskać kluczyki do auta. W końcu do domu odwiózł go strażak. Poniżej nagranie z całego zajścia.

Czytaj również: Katowice. PIJANY ratownik górniczy WTARGNĄŁ z kolegą do szpitala tymczasowego! Doszło do awantury

Czy burmistrz Żelechowa był pijany? Policja nie ma twardych dowodów w tej sprawie. - W piątek po godzinie 22 dyżurny garwolińskiej komendy odebrał zgłoszenie, z którego wynikało, że w Żelechowie przy parku miejskim mężczyzna pod wpływem alkoholu prowadził pojazd osobowy i zatrzymał się na środku drogi - powiedziała w rozmowie z Polsatem News sierż. szt. Małgorzata Pychner, zastępca rzecznika prasowego komendy policji w Garwolinie. Mundurowi prowadzą czynności w tej sprawie. Szukają m.in. autorów powyższego nagrania.

Czytaj także: Katowice. Balon w kształcie PENISA na odpuście! Parafianie w szoku [ZDJĘCIA]

Tymczasem burmistrz Żelechowa przeprasza za swoje zachowanie. - Wyrażam ubolewanie z powodu mojego niewłaściwego zachowania w dniu 7 maja bieżącego roku w Żelechowie przy ulicy 15 pp. Wilków wobec osób tam zgromadzonych. Osoby, które mogły poczuć się obrażone przepraszam - oświadczył Bogusz.

Zobacz również: Godów. Pijany piłkarz śmiertelnie potrącił Amelkę. 15-latka przemawia do mamy z grobu. "Mamusiu, już nie chcę tam być"

Olsztyn. Pijany 61-latek przewrócił się motorowerem na jezdnię
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE