Tragedia na DK 48. Zderzenie motocykla ze skuterem. Kierowca jednośladu zginął na miejscu

i

Autor: POLICJA Tragedia na DK 48. Zderzenie motocykla ze skuterem. Kierowca jednośladu zginął na miejscu

KOSZMARNY FINAŁ

Tragedia na DK 48. Koszmarne zderzenie dwóch jednośladów. Dwóch kierowców zginęło na miejscu

2023-07-10 9:10

W niedzielę, 9 lipca chwilę przed godziną 18 na ul. Lubelskiej doszło do zderzenia dwóch jednośladów. Wypadek ma smutny finał. Pomimo długiej reanimacji, nie udało się uratować życia jednego kierującego. Mężczyzna poruszający się skuterem został przetransportowany do szpitala, gdzie również zmarł. Policja wyjaśnia okoliczności tej tragedii.

Kozienice. Koszmarny wypadek na ul. Lubelskiej. Dwie ofiary śmiertelne

Chwilę przed godziną 18 pod Kozienicami w niedzielę, 9 lipca, na ul. Lubelskiej posypały się części jednośladów. W obrębie przejścia dla pieszych doszło do przerażającego wypadku, w którym udział wziął motocykl i skuter.

Do zdarzenia motocykla i skutera doszło około godziny 17:40. Mimo podjętej reanimacji motocyklista zmarł na miejscu zdarzenia. Drugi kierujący skuterem został przetransportowany z obrażeniami ciała do szpitala w Kozienicach – poinformowała kozienicka policja w mediach społecznościowych.

Na miejscu funkcjonariusze prowadzili swoje działania pod nadzorem prokuratora celem ustalenia okoliczności i przyczyn tragicznego wypadku. Droga krajowa 48 była zablokowana, a policjanci wyznaczyli objazdy przez ul. Przemysłową i Hamernicką.

AKTUALIZACJA 9:30

Policja przekazała wstrząsające wiadomości. Zginął również kierujący skuterem, który został przetransportowany do szpitala. – W wyniku zdarzenia dwie osoby zginęły kierujący motocyklem marki Suzuki 47-latek z powiatu białobrzeskiego oraz 63-latek kierujący skuterem z powiatu kozienickiego – przekazała podkom. Ilona Tarczyńska z kozienickiej policji.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?