Tragiczny wypadek we wsi Ursynów. 19-latek potrącił mężczyznę i uciekł. Póżniej wrócił i przyznał się do winy

2020-08-13 19:52 Magdalena Król
Tragiczny wypadek w Ursynowie. 19-latek potrącił mężczyznę i uciekł. Póżniej wrócił i przyznał się do winy
Autor: Policja Mazowiecka Tragiczny wypadek w Ursynowie. 19-latek potrącił mężczyznę i uciekł. Póżniej wrócił i przyznał się do winy

Do wypadku doszło w sobotę, 8 sierpnia, we wsi Ursynów w gminie Głowaczów. Tam 19-letni mężczyzna potrącił 68-latka. W wyniku obrażeń w tym samym dniu mężczyzna zmarł. Sprawca wypadku początkowo uciekł z miejsca zdarzenia, jednak postanowił wrócić i przyznać się do winy.

Do tragiczne go w skutkach wypadku doszło 8 sierpnia we wsi Ursynów. Jak informuje portal kozienice24.pl, 19-letni kierowca początkowo zbiegł z miejsca zdarzenia, jednak po godzinie wrócił i przyznał się do winy. Mężczyzna jechał samochodem marki Volkswagen Passat i potrącił 68-latka, który na skutek doznanych obrażeń tego samego dnia zmarł. 19-latek był trzeźwy.

- Udało nam się ustalić sprawcę tego wypadku, który początkowo zbiegł z miejsca zdarzenia, jednakże po niespełna godzinie wrócił tam, w tym czasie, gdy były wykonywane czynności. Przyznał się do tego, złożył wyjaśnienia. Z uwagi na to, że wrócił na miejsce zdarzenia, złożył wyjaśnienia, poprzestano na wolnościowym środku zapobiegawczym. W tej chwili czekamy na wyniki sekcji zmarłego, jak też na wyniki krwi sprawcy i zmarłego – poinformowała portal kozienice24.pl prokurator Joanna Żak z Prokuratury Rejonowej w Kozienicach.

Helikopter spadł do Wisły w Zakroczymiu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.