Zagórze. Dwaj chłopcy wypadli z ciągnika. 5-latek nie żyje, 6-latek ranny!

2021-09-07 22:28
Zagórze. Dwaj chłopcy wypadli z ciągnika. 5-latek nie żyje, 6-latek ranny!
Autor: analogicus/cc0/Pixabay.com Nie żyje jeden z dwóch chłopców, którzy wypadli z ciągnika w miejscowości Zagórze pod Przysuchą. 5-latek zginął na miejscu, 6-latek został ranny

Nie żyje jeden z dwóch chłopców, którzy wypadli z ciągnika w miejscowości Zagórze pod Przysuchą. We wtorek jechali oni z kierującym pojazd dziadkiem, gdy doszło do nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego 5-latek zginął na miejscu. Dziecko było jeszcze reanimowane m.in. przez ciocię. Drugi z chłopców, 6-latek, został ranny i trafił do szpitala w Radomiu.

Zagórze. Dwóch chłopców wypadło z ciągnika. 5-latek nie żyje!

jak informuje tvnwarszawa.pl, 5-latek zginął, po tym jak wypadł z ciągnika razem z drugim chłopcem w Zagórzu pod Przysuchą. Do wypadku doszło we wtorek przed godz. 16. Dzieci jechały razem z prowadzącym pojazd dziadkiem, gdy doszło do fatalnego w skutkach zdarzenia. 5-latek zginął na miejscu, choć był jeszcze reanimowany: najpierw przez ciocię, a później przez strażaków i załogę karetki pogotowia - po prawie 1,5 godzinnej akcji lekarz stwierdził zgon chłopca. Z kolei 6-latek został ranny - doznał ogólnych potłuczeń ciała - i przetransportowano go do szpitala w Radomiu. Prowadzący ciągnik 70-letni dziadek był trzeźwy. Sprawą wypadku w Zagórzy zajęła się już policja w Przysusze, która wszczęła w tej sprawie śledztwo pod nadzorem tamtejszej prokuratury rejonowej.

Czytaj też: Zagórze. Wypadli z ciągnika dziadka. 5-latek nie żyje, 6-latek ranny [KULISY ZDARZENIA]

Czytaj też: Maszyna wyrwała rękę 49-latkowi! Śmigłowiec zabrał go do Płocka

Czytaj też: Ostrołęka. Troje małych dzieci nie wiedziało, co się dzieje. Ich matka jeździła od krawężnika do krawężnika!

Pijany zabił Krystiana
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE