27-latek chciał się zabić. Policjantom ukazał się straszny widok

2021-08-02 11:20
27-latek chciał się zabić. Policjantom ukazał się straszny widok
Autor: Pixabay.com 27-latek chciał się zabić. Policjantom ukazał się straszny widok

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu uratowali życie 27-letniego mężczyzny, który próbował się zabić. W niedzielę, 1.08.2021 otrzymali zgłoszenie o tym, że młody mężczyzna próbuje targnąć się na swoje życie.

W niedzielę, 1 sierpnia dyżurny jarosławskiej komendy został powiadomiony, że 27-letni mężczyzna próbuje targnąć się na swoje życie. Rozmówca podał miejscowość, ale bez dokładnego adresu. Policjantom udało się ustalić, że 27-latek może przebywać w jednym z hoteli na terenie powiatu jarosławskiego. - Pokój, w którym był zameldowany mężczyzna, był zamknięty i pomimo wielokrotnego pukania, nikt go nie otwierał. - informują policjanci. Nie było ani chwili do stracenia, dlatego mundurowi od razu przystąpili do działania. Użyli zapasowego klucza i weszli do środka. Ich oczom ukazał się przerażający widok.  -Mężczyzna miał na szyi zaciśnięty ręcznik. Funkcjonariusze zwolnili pętlę i udrożnili mu drogi oddechowe. Poszkodowany nie dawał oznak życia, dlatego też mundurowi rozpoczęli reanimację, podczas której przywrócili mu oddech. Policjanci ułożyli go w bezpiecznej pozycji i kontrolowali jego stan, do czasu przybycia załogi karetki pogotowia. 27-letni mieszkaniec Jarosławia trafił pod opiekę lekarzy. - Informują policjanci z KPP Jarosław.Dzięki szybkiej reakcji policjantów, życie mężczyzny udało się uratować.

Zobacz też: Koronawirus: Podkarpackie. Ile dzisiaj nowych zakażeń i zgonów?

Rozjechał 19-latkę? Kierowca aresztowany
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE