5 osób zginęło w wypadku autobusu na autostradzie A4. Jak doszło do tragedii? [REKONSTRUKCJA ZDARZEŃ]

2021-03-06 8:07 mar PAP
Wypadek Ukraińskiego autobusu w Kaszycach
Autor: BEATA OLEJARKA Wypadek Ukraińskiego autobusu w Kaszycach

5 osób zginęło, a 39 zostało rannych w wypadku autobusu, do którego doszło w nocy z piątku na sobotę na autostradzie A4 w Podkarpackiem. Ukraiński autobus, którym podróżowało 57 osób, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn wypadł z drogi i przewrócił się do rowu. Jak doszło do tego tragicznego wypadku?

W nocy z piątku na sobotę (5/6 marca) ukraiński autobus jadący autostradą A4 w kierunku Przemyśla, z niewyjaśnionych przyczyn wypadł z drogi i przewrócił się do rzeki. W wypadku zginęło 5 osób, a 39 zostało rannych. Na miejsce wypadku zadysponowano 2 śmigłowce, a w akcji ratunkowej, oprócz pogotowia ratunkowego, brało udział 30 zastępów straży pożarnej. Przez wiele godzin zablokowana była autostrada A4.

ZOBACZ TEŻ: KATASTROFA na autostradze A4. Nie żyje 5 osób! Mnóstwo rannych [ZDJĘCIA, WIDEO]

Jak doszło do tego tragicznego wypadku? Co się wydarzyło w nocy na autostradzie A4? Przygotowaliśmy rekonstrukcję zdarzeń, w której staramy się wyjaśnić okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Tragiczny wypadek ukraińskiego autobusu. Nie żyje 5 osób
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE