67-latka zginęła po zderzeniu z betoniarką! Makabryczny wypadek na DK19 pod Strzyżowem [AKTUALIZACJA]

i

Autor: Policja Podkarpacka 67-latka zginęła w wypadku w Babicy pod Strzyżowem na drodze krajowej nr 19, po tym jak jej ford uderzył prosto w betoniarkę

Tragiczny wypadek

67-latka zginęła po zderzeniu z betoniarką! Makabryczny wypadek na DK19 pod Strzyżowem [AKTUALIZACJA]

67-latka zginęła w wypadku w Babicy pod Strzyżowem na Podkarpaciu, po tym jak jej ford uderzył prosto w betoniarkę. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 25 lipca, ok. godz. 12, na drodze krajowej nr 19. Ze wstępnych ustaleń tamtejszej policji wynika, że prowadząca osobówkę kobieta zjechała nagle na przeciwległy pas ruchu, zderzając się z betoniarką.

67-latka zginęła po zderzeniu z betoniarką! Makabryczny wypadek na DK19 pod Strzyżowem

Aktualizacja godz. 18.13

- Kilka minut po godz. 12, policjanci ze Strzyżowa otrzymali zgłoszenie o wypadku, do jakiego doszło w Babicy, na drodze krajowej nr 19. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 67-letnia kierująca fordem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i zdarzyła się z betoniarką. Niestety życia kierującej osobówką nie udało się uratować. Funkcjonariusze ustalili, że 55-latek kierujący betoniarką był trzeźwy - informuje Policja Podkarpacka.

Na miejscu śmiertelnego wypadku nie ma już utrudnień.

Wcześniej pisaliśmy:

Kierująca fordem zginęła w zderzeniu z betoniarką na drodze krajowej nr 19 w Babicy koło Strzyżowa na Podkarpaciu. W poniedziałkowe (25.07) popołudnie trasa jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 15.00. Co tam się stało? Kierująca fordem zginęła w makabrycznych okolicznościach!

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca fordem zjechała na przeciwległy pas ruchu i zdarzyła się z betoniarką – opisuje w rozmowie z PAP kom. Dominika Kopeć z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. – Niestety, życia kierującej samochodem osobowym nie udało się uratować – potwierdza policjantka.

Obrażenia, jakich doznała kobieta kierująca osobówką, okazały się śmiertelne. Jak i dlaczego doszło do wypadku? Dlaczego zjechała ze swojego pasa i doprowadziła do zderzenia z betoniarką? Odpowiedzi szukają teraz policjanci pod nadzorem prokuratury.

Śledczy pracują na miejscu tragedii, a droga krajowa nr 19 w poniedziałkowe popołudnie jest całkowicie zablokowana. DK nr 19 prowadzi z Kuźnicy do granicy ze Słowacją w Barwinku. Biegnie przez województwa: podlaskie, mazowieckie, lubelskie i podkarpackie.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Śmiertelne pobicie obywatela Ukrainy w centrum Krakowa