Antoś z Fundacji Ada psocąc wita jesień [GALERIA, WIDEO]

2022-09-26 20:30

Antoś to malutka małpka kapucynka, która trafiła do Fundacji Ada w Przemyślu. Przebywa tam już kilkanaście miesięcy, kiedy to została zatrzymana na granicy polsko-ukraińskiej jako nielegalnie przemycane zwierzę. Od tego czasu mini małpka mieszka w Lecznicy. Niedawno Antoś witał polską jesień i psocił w swoim domku.

Antoś to ofiara przemytników. Oderwany od mamy w 2 dniu życia. Zatrzymany bez dokumentów na polskiej granicy. -Trafił do nas po ratunek. Od lipca 2021 roku opiekujemy się Antkiem, to u nas dorasta i jest otoczony opieką. To ofiara ludzi, której normalne życie zostało na zawsze przekreślone- mówili weterynarze.

Antoś demonizuje Ciocię Sylwię i wita polską jesień

Antoś mimo tej tragedii jest bardzo żywy i uwielbia się bawić. Ma swój domek wraz z zewnętrzną wolierą w której spędzał wszystkie ciepłe dni . Teraz Antoś tylko wygląda zza swojego okna i ogląda szare dni i pluchę. Jest zdecydowanie ciepłolubny. Nawet pozabierał swoje ulubione maskotki z zewnątrz, aby mieć je obok siebie. Do środka trafi tez jego ukochana huśtawka, bo zimniejsze dni nie zachęcają do bujania na wolnym powietrzu.

Fundacja Ada opublikowała wideo w którym Antoś wita jesień i psoci Cioci Sylwii rozrzucając zabawki i kawałki jedzenia po swoim domku. Jednak nikt się nie gniewa na Antka, bo taka jego urocza natura.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE