DRAMAT na autostradzie A4. Nie żyją 4 osoby. Jest 53 rannych! Wypadek autokaru w Kaszycach

2021-03-06 2:45 ap
Policja
Autor: Twitter/Pomorska Policja zdjęcie ilustracyjne

Do strasznej tragedii doszło na autostradzie A4, dziesięć minut po północy. Według informacji przekazanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad w m. Kaszyce na autostradzie A4 w kierunku Przemyśla autobus najpierw uderzył w osłonę energochłonną, następnie w bariery i wpadł do rowu. Bilans wypadku przedstawia się strasznie - 4 zgony, 53 rannych.

Aktualizacja

Na autostradzie zginęło 6 osób. Wszystkie lokalne szpitale zaopatrują osoby z wypadku.

Więcej: KATASTROFA na autostradze A4. Nie żyje 6 osób! Mnóstwo rannych [ZDJĘCIA, WIDEO]

Autostrada A4. W wypadku autokaru zginęły 4 osoby

Jak wynika z informacji GDDKiA, do tej strasznej tragedii doszło w nocy z piątku na sobotę (5 marca/6 marca) o godz. 00:10 na autostradzie A4, między węzłami Jarosław Wschód a Przemyśl  w miejscowości Kaszyce.  Autobus uderzył w osłonę energochłonną, potem w bariery, a następnie  przewrócił się do rowu. Niestety, w wypadku zginęły aż 4 osoby, a 53 są ranne. 

- Autobus uderzył w osłonę energochłonną przy końcu pasa zjazdowego na MOP Kaszyce, a następnie w bariery i przewrócił się do rowu. Na miejscu trwa akcja ratunkowa, prowadzona przez służby. - informuje GDDKiA.

Jezdnia w kierunku Korczowej została zablokowana. Policja kieruje pojazdy na objazd na węźle Jarosław Wschód. Utrudnienia potrwają około 4 godziny.

Super Raport 05.03 (Goście: Włodzimierz Cimoszewicz - były premier oraz prof. Antoni Dudek - historyk), Sedno Sprawy: Janusz Korwin-Mikke
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE