Awantura na przejściu dla pieszych w Mielcu! "Mam zielone, to jadę". Internauci bezlitośni dla rowerzystów

2022-06-24 7:45
Awantura na przejściu dla pieszych w Mielcu! Mam zielone, to jadę. Internauci bezlitośni dla rowerzystów
Autor: Screen z filmu Awantura na przejściu dla pieszych w Mielcu! "Mam zielone, to jadę". Internauci bezlitośni dla rowerzystów

Wielka awantura na przejściu dla pieszych w Mielcu. Powód? Rowerzyści zamiast przeprowadzić rowery, przejechali przez przejście da pieszych. Wybuchła kłótnia z kierowcą, który zwrócił im uwagę, że zachowali się nieprawidłowo. Internauci są dla rowerzystów bezlitośni. Nagranie udostępnił kanał "Stop Cham".

Na kanale "Stop Cham" na Youtube pojawiło się nagranie z Mielca, zatytułowane "Rowerzysta na przejściu - mam zielone to jadę". To wideo z samochodu kierowcy, który zwrócił uwagę rowerzystom, którzy przejechali przez przejście dla pieszych. Rowerzyści mieli co prawda zielone światło, jednak rzecz działa się na przejściu dla pieszych, bez zaznaczonego przejazdu dla rowerów. Przypomnijmy, że w takiej sytuacji rowerzyści są zobowiązani przeprowadzić rowery przez przejście.

Zobacz też: Tarnobrzeg. Miał prawie 5 promili, jeździł hulajnogą po osiedlu. Wcześniej ją ukradł

Kierowca, który jest autorem nagrania, zatrąbił na rowerzystów. I wtedy się zaczęło! Wybuchła wielka awantura. Rowerzyści nie mieli w sobie żadnej pokory, ba! Wręcz przeciwnie, zaczęli na kierowcę krzyczeć.

- Dobrze, a nie widzicie, że to jest przejście, a nie przejazd dla rowerów? - zapytał.

W tle nagrania słychać krzyki: "Mam, zielone, to jadę" - da się usłyszeć.

Odpowiedź kierowcy, że rower się przeprowadza, rozpalił rowerzystów do czerwoności. Jeden z nich chyba zapomniał, że jest na rowerze, mówiąc: "Wyjść do ciebie?".

Zobacz również: Na Uniwersytecie Rzeszowskim zamieszkała szalona kaczka kaskaderka! [GALERIA]

Awantura kierowcy z rowerzystami w Mielcu. Internauci bezlitośni 

Internauci, którzy komentują nagranie są dla rowerzystów bezlitośni.

- "„Wyjść do Ciebie” mówi chłop na rowerze🤣"

-"Za przejeżdżanie rowerem przez przejście dla pieszych jest mandat sto złotych (chyba, że podrożało). Ja codziennie jeżdżę do pracy rowerem i jeszcze mi korona (ani kask) z głowy nie spadła przy przeprowadzaniu roweru 😁🖖"

-"Jestem rowerzystą. Sam raczej przejeżdżam w takich sytuacjach bo jest szybciej. Miałem też sytuacje że kierowca z osobówki zwrócił mi uwagę. Wiedziałem że ma racje więc się uśmiechnąłem i powiedziałem aaa tak rzeczywiście ma pan racje. Na tym filmiku para rowerzystów zachowała się patologicznie od razu krzyczą i do bójki. Różni ludzie używają rowerów, różni używają aut 🤷‍♂️"

-"Często mnie to spotyka, jeżdżę po mieście 8godzin dziennie, brak słów na takie podejście...".

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Tysiące rolkarzy na ulicach Warszawy. Nightskating na Pradze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE