BRUTALNE morderstwo Jadwigi K. Kawałki jej ciała znajdowano przez 3 dni. Kim była kobieta?

2021-01-25 12:50
BRUTALNE morderstwo Jadwigi K. Kawałki jej ciała znajdowano przez 3 dni. Kim była kobieta?
Autor: BO/SUPER EXPRESS BRUTALNE morderstwo Jadwigi K. Kawałki jej ciała znajdowano przez 3 dni. Kim była kobieta?

Ta koszmarna tragedia wstrząsnęła nie tylko wieś Zdziechowice Drugie, gdzie doszło do makabry, ale też całe Podkarpacie. Na posesji rodziny S. znaleziono zwłoki, które było poćwiartowane, a kawałki ciała znalazły się m.in. w ulu czy w szopie pod kombajnem. Policjanci ze Stalowej Woli przez 3 dni przeczesywali podwórko. Kim była Jadwiga K., która została tak brutalnie zamordowana?

Makabryczne zabójstwo z Zdziechowicach Drugich. Znaleźli poćwiartowane ciało

Przez trzy dni służby pracowały na posesji Mariana S. (61 l.), miejscowego rolnika, który mieszkał z synem Romanem S. (32 l.) i jego partnerką Jadwigą K. (+66 l.).  W piątek (22.01.2021) do Zdziechowic Drugich ściągnięto psa tropiącego z Lublina, który miał pomóc w odnalezieniu reszty ciała. Przed dwa dni policjanci ze Stalowej Woli znajdowali pocięte zwłoki m. in. w szopie pod kombajnem i w ulu. Część ciała została spalona. Pies nie podjął tropu, ale po trzech dniach udało się skompletować to, co zostało z ciała kobiety.

Dalsza część artykułu poniżej galerii zdjęć:

Zabójstwo w Zdziechowicach Drugich. Kim była zamordowana Jadwiga K.?

Zamordowana kobieta Jadwiga K. (. (+66 l.) pochodziła ze wsi Stare Baraki.  W rodzinnym domu kobiety w czwartek i piątek pracowali prokurator i policja. Mieszkańcy rodzinnej wsi Jadwigi K. nie mieli o niej dobrego zdania.

- Ona to więcej mieszkała w Zdziechowicach. Tam piła z tym Romeczkiem. Czasami do nich zaglądał jeszcze taki chłop od nas ze wsi. Jej matka w domu opieki jest, a jej syn za granicą. Ma wrócić dzisiaj albo w sobotę. Oby znaleźli ją, żeby było co pochować - mówili nam.

Sąsiedzi wspominają również kłótnie między Romanem S. a zamordowaną kobietą. Przypomnijmy - Roman S. (32 l.) był partnerem Jadwigi K. (+66 l.).

- Ja tej Jadzi to już po sylwestrze nie widziałam, ale oni tak pili często, że to człowiek nie zwracał uwagi. Czasem się kłócili, i pewnie też tak było. Ten Romek to był taki zazdrosny o nią. Może po pijaku któryś coś powiedział, albo ona zażartowała i ją pobił w złości. No nie wiem, straszna tragedia, aż się człowiek boi mówić - opowiadała sąsiadka w rozmowie z "Super Expressem" .

Jak nieoficjalnie ustalił "Super Express" ciało kobiety zostało pocięte na kilkanaście kawałków, z czego spora cześć mogła spłonąć w domowym piecu, skąd policjanci zabezpieczyli kości do badań.

Więcej o tym makabrycznym zabójstwie pisaliśmy tutaj:

Szczątki Jadwigi były niemal WSZĘDZIE! Poćwiartowane ciało było m.in. w ulu i kombajnie

Morderstwo w Zdziechowicach na Podkarpaciu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE