Ciało Gabriela znaleziono w lesie w gm. Leżajsk. Zagadkowa śmierć 20-latka z Ciechanowa

2020-07-31 9:52 AP
Ciało Gabriela znaleziono w lesie w gm. Leżajsk.  Zagadkowa śmierć 20-latka z Ciechanowa
Autor: Free-Photos / Pixabay.com zdjęcie ilustracyjne

20-letniego Gabriela z Ciechanowa (woj. mazowieckie) szukano przez 2 tygodnie. Jego ciało znaleziono na Podkarpaciu - w kompleksie leśnym przylegającym do miejscowości Wierzawice gm. Leżajsk. Sprawę wyjaśnia prokuratura.

Gabriel P. ostatni raz kontaktował się z bliskimi 10 lipca 2020 roku. Telefonował do rodziców o godz. 16:45, to był ostatni raz, kiedy się z nimi skontaktował. Jego ciało znaleziono 25 lipca w kompleksie leśnym przylegającym do miejscowości Wierzawice w gm. Leżajsk. Prokuratura Rejonowa w Leżajsku nadzoruje śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci Gabriela P. Co do tej pory udało się ustalić?

- W toku niniejszego postępowania ustalono, że dwudziestoletni Gabriel P. zamieszkały w Ciechanowie, w celu wypoczynku, w dniu 9 lipca 2020 r. przyjechał do miejscowości Giedlarowa gm. Leżajsk, gdzie zamieszkał u swojego kolegi. Z dodatkowych ustaleń wynika, iż Gabriel P. ostatni raz widziany był w dniu 11 lipca 2020 r., kiedy to, w godzinach rannych, wyszedł z domu należącego do jego kolegi. - informuje prokuratura.

W związku z brakiem jakiegokolwiek kontaktu z Gabrielem 25 lipca funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku, Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczych Straży Pożarnych rozpoczęli poszukiwania. Użyli do tego drona z kamerą. Niestety, okazało się, że 20-latek nie żyje. Jak podaje prokuratura, w kompleksie leśnym przylegającym do miejscowości Wierzawice w gm. Leżajsk, znaleziono zwłoki Gabriela P. Jego tożsamość została potwierdzona przez obecnego na miejscu zdarzenia ojca.

- W wyniku przeprowadzonych oględzin zewnętrznych oraz sekcji zwłok nie ujawniono na ciele Gabriela P. jakichkolwiek obrażeń. W chwili obecnej podejmowane są dalsze czynności procesowe mające na celu wszechstronne wyjaśnienie sprawy. - podaje w komunikacie prokuratura.

Groza w Nowym Dworze Mazowieckim. Córka strażnika pobiła koleżankę.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.