Co robią misie na bieszczadzkich wakacjach? [GALERIA]

2021-08-02 11:29

Leśnicy z Nadleśnictwa Baligród w Bieszczadach podzielili się fantastycznymi zdjęciami niedźwiadków, które złapały się na leśne fotopułapki. Misie w Bieszczadach mają mnóstwo wolności i korzystają z bieszczadzkiej przyrody. Co robią w czasie, kiedy nie straszą turystów na szlakach?

Niedźwiadki robią wszystko, żeby w pełni wykorzystać letnie dni. Wstają rano, żeby pospacerować we mgle, kąpią się w deszczu, turlają w trawie, spacerują po górskich trasach i szukają przysmaków. Co najważniejsze, cały czas bawią się ze sobą. Robią fikołki i wygibasy na polanach. Niektóre hultaje kradną czereśnie i borówki. Niedźwiadki w Bieszczadach czują się cały czas jak na wakacjach. -Ich letni wypoczynek mogą przerwać tylko turyści, którzy wejdą im na drogę- zaznaczają leśnicy z Baligrodu.

Zobacz też: Wziął krowę sąsiada na piwo. Grozi mu 5 lat więzienia

Bocian Kapsel

Masz podobny temat? Napisz do autora tekstu: podkarpacie@se.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE