Porwał dziecko, szukano go 3 lata. Wpadł na Podkarpaciu

2021-08-02 13:04
Porwał dziecko, szukano go 3 lata. Wpadł na Podkarpaciu
Autor: BIOSG Porwał dziecko, szukano go 3 lata. Wpadł na Podkarpaciu

36-letni Ukrainiec, który jest podejrzany o rozbój i uprowadzanie dziecka wpadł na granicy w Budomierzu. Wydano za nim Europejski Nakaz Aresztowania. Był poszukiwany od 2018 roku przez włoskie służby.

W sobotę, 31.07.2021 funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali niebezpiecznego przestępcę poszukiwanego przez włoski wymiar sprawiedliwości. Jak informuje BIOSG, 36-letni obywatel Ukrainy zgłosił się do odprawy granicznej na wjazd do Polski na przejściu granicznym w Budomierzu. Tam jednak nie udało mu się przekroczyć granicy. Wszystko dzięki czujności funkcjonariuszki SG, która ustaliła, że mężczyzna jest niebezpiecznym przestępcą! Ukrainiec był poszukiwany od 2018 roku przez włoskie służby. Wydano za nim Europejski Nakaz Aresztowania w celu zatrzymania i ekstradycji. - Jest podejrzany o rozbój na terenie salonu gier oraz uprowadzenie dziecka. Podczas zatrzymania dostosowywał się do poleceń mundurowych i nie stawiał oporu. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. - informuje Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej. Od początku 2021 roku funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali już ponad 250 osób poszukiwanych przez polski oraz zagraniczne wymiary sprawiedliwości.

Zobacz też: 27-latek chciał się zabić. Policjantom ukazał się straszny widok

Rozjechał 19-latkę? Kierowca aresztowany
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE