Cztery kolejne potwierdzone przypadki koronawirusa na Podkarpaciu!

2020-03-25 13:43 AP
Koronawirus. Lublin: PRZEJMUJĄCY apel z Uniwersytetu Medycznego. „Brakuje rąk do pracy”
Autor: pixabay.com/fernandozhiminaicela

Ministerstwo Zdrowia podało przed chwilą informację o kolejnych czterech potwierdzonych przypadkach koronawirusa na Podkarpaciu. Rano informowano o dwóch nowych przypadkach.

- Mamy 31 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 11 osób z woj. dolnośląskiego, 7 osób z woj. wielkopolskiego, 4 osób z woj. podkarpackiego, 2 osób z woj. kujawsko-pomorskiego,2 osób z woj. lubuskiego, 2 osób z woj. śląskiego oraz po 1 osobie z woj. małopolskiego, opolskiego i warmińsko-mazurskiego. - poinformowano.

Ministerstwo Zdrowia podało też informację o kolejnej osobie, która zmarłą z powodu koronawirusa. To 71-letni mężczyzna, który zmarł  w szpitalu w Bolesławcu.

Niestety, liczba chorych na Podkarpaciu się powiększa. W komunikacie poinformowano o kolejnych czterech zarażonych osobach z naszego regionu. Kim są?

- Pierwszy - to starszy mężczyzna z powiatu rzeszowskiego w stanie dobrym hospitalizowany aktualnie, drugi - młoda kobieta z powiatu mieleckiego w stanie dobrym hospitalizowana, trzeci - kobieta w sile wieku stan dobry z powiatu przemyskiego hospitalizowana oraz czwarty - starsza kobieta z powiatu leżajskiego w poważnym stanie hospitalizowana.  - informują służby wojewody.

W sumie na Podkarpaciu są już 43 przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone badaniami. Dziś dominikanie z Rzeszowa poinformowali  o tym, że pięciu z nich jest chorych na koronawirusa.

Czy koronawirus zmutował i jest coraz groźniejszy?

Co z galą FAME MMA? Marcin Najman zabrał głos. [SUPER RAPORT]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.