Doktorrrrr Rrrrradek rrrrrratuj! (GALERIA)

2019-12-05 14:58 BO

Kolorowa Krystyna ma chore płuca. Biedna schudła, opadła z sił i nie może normalnie jeść. Po ratunek przyleciała do doktora Radka z przemyskiej lecznicy zwierząt. Usłyszała od innych poszkodowanych zwierząt, że weterynarz zajmuje się nawet najtrudniejszymi przypadkami i powiedziała do niego ochrypłym głosem „Doktorrrrr Rrrrradek rrrrrartuj!”

No i weterynarz Radosław Fedaczyński natychmiast przystąpił do leczenie gadającego ptaka, bo jak odmówić takiej kolorowej piękności! Papuga Ara to jeden z najczęściej hodowanych ptaków w polskich domach. Ta, która trafiła do lecznicy Ada ma na imię Krystyna. Zanim zachorowała gadała bez przerwy. Niestety dopadła ją przypadłość, która prześladuje owe ptaki. Gadająca papuga ma chore płuca.

-Przez to straciła apetyt i jest osłabiona. Ratunkiem dla niej są inhalacje. Właściciel przychodzi z Krystyną regularnie i inhalujemy ptaka, by wrócił do zdrowia- powiedział Radosław Fedaczyński.

Tylko patrzeć, aż gadająca Krystyna całkiem wyzdrowieje i zaskrzeczy do weterynarza „Doktorrrr Rrrrrradek dobrrrra rrrrrobota”

Masz podobny temat?

Napisz do autora tekstu:

podkarpacie@se.pl