Karetka

i

Autor: Shutterstock Karetka

Tragedia

Dramat w budynku NFZ w Rzeszowie. Mężczyzna zmarł w kolejce

2023-03-21 9:06

Do tragedii doszło w poniedziałek (20 marca 2023) w budynku Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ) w Rzeszowie. Nie żyje starszy mężczyzna, który zasłabł oczekując w kolejce. Pomimo udzielonej mu pomocy, nie udało się go uratować.

W poniedziałek (20 marca 2023) w budynku Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ)  przy ulicy Zamkowej w Rzeszowie doszło do dramatu. Starszy mężczyzna czekał w kolejce "do okienka". Kiedy do niego podszedł, osunął się na ziemię! Pomimo podjętej reanimacji, mężczyzna zmarł. 

Rzeszów: Śmierć mężczyzny w budynku NFZ

Mężczyzna zasłabł, została mu natychmiastowo udzielona pomoc przez personel placówki. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia ratunkowego. Ratownicy kontynuowali reanimację mężczyzny. Niestety, pomimo wysiłków życia 90-latka nie udało się uratować.

- Mimo natychmiast podjętych działań nie udało się przywrócić funkcji życiowych u mężczyzny - potwierdza Magdalena Żuk w rozmowie z portalem Nowiny24.pl.

Na miejscu pracowali policjanci, poinformowano Prokuraturę Rejonową dla miasta Rzeszów, jednak w związku z tym, że śmierć nastąpiła w miejscu publicznym, prokurator odstąpił od dalszych czynności. 

Sonda
Czy boisz się śmierci?
Matka z synem podejrzani o pobicie 14-latka w Dębicy
Listen on Spreaker.