Eksplozja pieca centralnego w domu. Nie żyje kobieta

i

Autor: KP PSP w Lubaczowie Eksplozja pieca centralnego w domu. Nie żyje kobieta

Tragedia na Podkarpaciu

Eksplozja pieca centralnego w domu. Nie żyje kobieta

2023-02-22 15:24

Dramat rozegrał się w Starym Dzikowie (powiat lubaczowski) na Podkarpaciu. Doszło do eksplozji pieca centralnego ogrzewania w domu jednorodzinnym. Zginęła 72-letnia kobieta, a 73-letni mężczyzna został ranny. Szczegóły poniżej.

Eksplozja pieca centralnego w Starym Dzikowie. Nie żyje kobieta

Do tragedii doszło w środę (22 lutego 2023) w Starym Dzikowie w powiecie lubaczowskim. W wyniku eksplozji pieca centralnego ogrzewania w domu jednorodzinnym zginęła 72-letnia kobieta.

- Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy przed godziną 14.00. Wskutek eksplozji ranny także został 73-letni mężczyzna, przebywający wówczas w domu. Na szczęście, nie doszło do pożaru. Okoliczności, które doprowadziły do tragedii zostaną wyjaśnione. Na miejscu są 4 zastępy straży pożarnych - informuje bryg. Marcin Betleja rzecznik prasowy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl

Sonda
Czy boisz się śmierci?
Libacja zamieniła się w krwawą jatkę. 38-latek zadał śmiertelny cios kompanowi od kieliszka