Gang złodziei okradł sklep i stację benzynową. Pijani rozbijali się po wsi zdezelowanym autem

i

Autor: Policja Podkarpacka Gang złodziei okradł sklep i stację benzynową. Pijani rozbijali się po wsi zdezelowanym autem

ZDJĘCIA

Gang złodziei okradł sklep i stację benzynową. Pijani rozbijali się po wsi zdezelowanym autem

2023-11-30 11:28

Na Podkarpaciu we wsi Nozdrzec policja z Brzozowa schwytała gang złodziei. Grupa składająca się z czterech osób, dwóch kobiet i dwóch mężczyzn, najpierw okradła stację benzynową, a następnego dnia sklep spożywczy. Zostali namierzeni dzięki kamerom monitoringu. Okazało się, że złodzieje z Podkarpacia byli kompletnie pijani, a ich samochód nie miał przeglądu.

Na Podkarpaciu policja złapała złodziei. Okradli sklep i stację benzynową

Policja z Podkarpacia poinformowała o zdarzeniu, które miało miejsce w ubiegły piątek 25 listopada. Służby z Brzozowa dostały wezwanie w sprawie okradzionego sklepu. Kobieta weszła do środka, wzięła alkohol i artykuły spożywcze, po czym wyszła z niego bez płacenia. Wsiadła do auta, które odjechało w kierunku Brzozowa.

Podkarpaccy policjanci sprawdzili nagrania z kamer monitoringu. Dzięki nim udało im się określić, jakim samochodem poruszała się złodziejka. Zaczęto poszukiwania szarego renault, o zagranicznych tablicach rejestracyjnych. Znaleźli pojazd zaparkowany na parkingu w niedużej wsi Nozdrzec.

W środku siedziały cztery osoby: dwóch mężczyzn w wieku 26 i 30 lat oraz dwie kobiety w wieku 28 i 33 lat. Wszyscy byli pijani i nie zdążyli spożyć wszystkich ukradzionych artykułów. Od początku zaczęli kręcić i nie chcieli przyznać się do kradzieży. Szybko okazało się, że poprzedniego dnia tym samym samochodem okradziono stację benzynową w gminie Dydnia - sprawcy, podobnie jak uczynili w przypadku sklepu, zatankowali auto i zbiegli bez płacenia. Nikt nie chciał przyznać się kto był kierowcą. Ustalono za to, że samochód nie miał przeglądu i był w nienajlepszym stanie technicznym.

Policjanci z Podkarpacia ustalili, że za kradzież paliwa odpowiadają mężczyźni, a jeden z nich odpowie także za kierowanie pod wpływem - miał aż cztery promile. Za okradzenie sklepu odpowiedzą ich wspólniczki.

Korek tirów na Podkarpaciu wydłuża się , a rozwiązania nie widać

Czy wiesz, gdzie znaleźć te murale w Rzeszowie?

Pytanie 1 z 10
Mural z dziewczynką przy biurku:
Dziewczynka przy biurku