Hermanowa. Citroen wjechał do rowu. Kobieta trafiła do szpitala

i

Autor: KMP Rzeszów Hermanowa. Citroen wjechał do rowu. Kobieta trafiła do szpitala

Wypadek

Hermanowa. Citroen wjechał do rowu. Kobieta trafiła do szpitala

2023-02-20 13:10

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (20 lutego 2023) w miejscowości Hermanowa na Podkarpaciu. Jak przekazuje policja, kierująca citroenem straciła panowanie nad samochodem, przejechała przez barierki energochłonne, wjechała do przydrożnego rowu i wpadła do potoku. Ranna kobieta została przewieziona do szpitala.

 Hermanowa. Citroen wjechał do rowu. Kobieta trafiła do szpitala

W poniedziałek (20 lutego 2023) w Hermanowej około godz. 7.30 doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Citroen wjechał do rowu.

- Jak wstępnie ustalili interweniujący na miejscu policjanci, kierująca citroenem, 39-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego, jadąc w kierunku Tyczyna, na łuku drogi w lewo, z nieustalonych przyczyn straciła panowanie nad samochodem. Następnie przejechała przez bariery energochłonne, wjechała do przydrożnego rowu i wpadła do potoku, gdzie samochód przewróciła się na bok - przekazuje KMP Rzeszów.

W wyniku zdarzenia 39-latka została ranna i trafiła do szpitala. Jej pasażer, 10-letni chłopiec nie odniósł obrażeń. Kobieta była trzeźwa. W miejscu zdarzenia ruch odbywa się wahadłowo.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl

Upamiętnili słynną ławeczkę patriotyczną
Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?